Agnieszka Kaczorowska o pracy w ciąży. „Będę pracować tyle, na ile pozwoli mi zdrowie!”

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży, co ogłosiła na Instagramie. Aktorka i tancerka nie zwalnia tempa i zamiast już udać się na urlop macierzyński, rusza z nowym programem dla przyszłych mam. W rozmowie z Plejadą ujawniła swe nowe plany, a także zdradziła, jak na radosną nowinę zareagował jej mąż oraz rodzice.

– Niestety, jako właścicielka własnej szkoły tańca nie mogę pozwolić sobie na L4, jak wiele moich koleżanek – powiedziała Agnieszka Kaczorowska, gdy zapytaliśmy ją o ewentualną przerwę w karierze związaną z faktem, że jest w ciąży.

Gwiazda „Klanu” i była trenerka w „Tańcu z gwiazdami” ogłosiła radosną nowinę pod koniec minionego roku. Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostaną rodzicami za kilka miesięcy, ale już teraz szykują się do zupełnie nowej roli w swoim życiu.

Niedługo po ogłoszeniu ciąży, Agnieszka Kaczorowska zapowiedziała start autorskiego programu „Będę mamą”. Zgodnie z planami, zaprosi do niego ekspertów, by podzielili się profesjonalnymi wskazówkami dla przyszłych mam.

Agnieszka Kaczorowska o pracy w ciąży

W rozmowie z Plejadą Agnieszka Kaczorowska wyjaśniła, dlaczego właściwie zdecydowała się na rozpoczęcie cyklu wywiadów ze specjalistami. Jak stwierdziła, sama z trudem znajdowała kolejne informacje związane z przygotowaniami do porodu.

View this post on Instagram

Uwaga, niespodzianka ❗️ Tworzę dla Was cykl rozmów o nazwie „Będę mamą” ?. Będą to spotkania ze specjalistami w różnych dziedzinach, które mają dać Wam dużą wartość merytoryczną, ponieważ dobrze wiem jaką potrzebę informacji ma przyszła mama…? . ⭐️ Gdzie? ?? Na moim kanale na YT! Już dziś zapraszam Was do subskrypcji, aby nie przegapić pierwszego odcinka ?? LINK w BIO. ⭐️ Kiedy? ?? Co poniedziałek ! Startujemy 7️⃣.0️⃣1️⃣ !!! ⭐️ O czym będziemy rozmawiać? ?? O wszystkim tym co ważne dla kobiet w ciąży! O odżywianiu, o aktywności, o przygotowaniach do porodu, o seksie, o podróżach… __________ UWAGA ! Masz pytania, pomysł na temat do rozmowy? Koniecznie podziel się nim ze mną w komentarzu. Chcę, aby cykl odpowiadał na Wasze pytania! ___________ Do zobaczenia na kanale ! #BędęMamą #momtobe #rodzew2019 #pregnant #kobietawciąży #wciąży #instamatki #instaknowledge #AgnieszkaKaczorowska #AgnieszkaKaczorowskaPela

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

– Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, zaczęłam szukać informacji na temat odpowiedniej diety dla przyszłych mam, wskazówek dotyczących przygotowań do porodu. Niestety, o ile w sieci można znaleźć wiele blogów dla młodych mam, nie znalazłam niczego na ten temat na YouTube. Stwierdziłam, że dobrym pomysłem jest stworzenie takiej platformy dla kobiet. Poprosiłam fanki o opinię, jakie informacje chciałyby znaleźć w sieci, czego chciałyby się dowiedzieć, będąc w ciąży. Do programu zaproszę specjalistów, ginekologów, dietetyków oraz innych ekspertów, którzy będą mogli podzielić się swoją wiedzą z widzami. Na razie mam rozpisane pomysły na 20 odcinków, jednak zapytań i pomysłów jest tak dużo, że nie wiem jeszcze, ile dokładnie filmów zrealizuję – powiedziała nam Agnieszka Kaczorowska.

Zapytaliśmy zwyciężczynię „Tańca z gwiazdami”, jak najbliżsi zareagowali na fakt, że jest w ciąży. Jak się okazuje, specjalnie zataiła przed rodzicami informację, że spodziewa się dziecka. Wszystko po to, by zrobić im niespodziankę podczas bożonarodzeniowego obiadu.

– Maciek dowiedział się o wszystkim jako pierwszy, był bardzo szczęśliwy! Chcieliśmy zachować to w tajemnicy przed rodzicami, by ogłosić im to w trakcie świąt. Udało się, mama i tata nie kryli wzruszenia, gorąco mi kibicują. Mam też ogromne wsparcie siostry, która ma już poród za sobą. Powiedziała mi, że nie tylko ostatnie miesiące są trudne, ale cała ciąża. Coś w tym jest, pierwsze trzy miesiące również są wyczerpujące! (śmiech) Czuję się dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie aż do samego rozwiązania – zapewniła Agnieszka Kaczorowska.

Jak się dowiedzieliśmy, tancerka urodzi swoje pierwsze dziecko w okolicach lata. Choć Agnieszka Kaczorowska nie poznała jeszcze płci bobasa, już dyskutuje z mężem na temat potencjalnego imienia dla pociechy. Ma także konketne plany na kolejne miesiące ciąży. Na razie nie zamierza zawieszać kariery.

– Będę pracować tyle, na ile pozwoli mi zdrowie i kondycja. Jeśli będę w stanie „skakać” z uczniami w swojej szkole tańca, to będę pracować. Niestety, jako właścicielka szkoły nie mogę pozwolić sobie na L4, jak wiele moich koleżanek. (śmiech) Podobnie z serialem – nie wiem jeszcze, jak produkcja „Klanu” rozpisze scenariusz i czy moja serialowa bohaterka również będzie w ciąży – powiedziała nam Agnieszka Kaczorowska.

Mamy nadzieję, że program Agnieszki Kaczorowskiej okaże się sukcesem. Tancerce życzymy dużo zdrowia i spokojnej ciąży!

Agnieszka Kaczorowska – kto to? Kariera i życie prywatne

Agnieszka Kaczorowska urodziła się 16 lipca 1992 roku w Warszawie. Od 1999 roku gra Bożenę w serialu TVP1 „Klan”. W tym samym czasie zaczęła treningi tańca towarzyskiego. W 2009 roku w parze z Pawłem Tekielą zdobyła tytuł Mistrza Świata w tańcach latynoamerykańskich.

Prywatnie Agnieszka Kaczorowska związana jest z Maciejem Pelą, którego poznała w czerwcu 2017 roku. 7 września 2018 roku wzięli ślub, a w Plejadzie po raz pierwszy opowiedzieli o tym wyjątkowym dniu.

Źródło: Plejada.pl

Share

Dodaj komentarz