Małgorzata Socha urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Małgorzata Socha właśnie urodziła! Aktorka została mamą po raz trzeci, a zniecierpliwionych fanów poinformowała o radosnej wiadomości na Instagramie. Do grona dwóch dziewczynek właśnie dołączyło trzecie dziecko.

Małgorzata Socha poinformowała we wpisie w mediach społecznościowych, że została mamą. Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie widzimy małą rączkę noworodka. Podpis rozczulił fanów, którzy w komentarzach składają gratulacje.

Małgorzata Socha po raz trzeci została mamą. Jak ma na imię dziecko?

Dwie córki Małgorzaty Sochy i Krzysztofa Wiśniewskiego właśnie powitały w swoim gronie brata. Staś urodził się dzisiaj rano.

– I jeszcze… Staś. Dołączył do naszego domowego teamu: Zosi i Basi – napisała pod zdjęciem Małgorzata Socha.

Aktorka, znana głównie z ról serialowych, wzięła ślub z inżynierem Krzysztofem Kwiatkowskim w 2008 roku. Po raz pierwszy została mamą pięć lat później. Ciąża nie przeszkadzała jednak w karierze aktorki, bowiem często grała z brzuszkiem. Scenarzyści i producenci biją się o udział aktorki w znanych tytułach. Socha występuje w kultowych produkcjach TVN (fani na długo zapamiętają jej rolę Violetty w „BrzydUli”). W Polsacie od wielu lat występuje w „Przyjaciółkach”. Serialowa Inga ma jednak mniej szczęścia w życiu niż grająca ją aktorka. –

Podziękowania dla zespołu szpitala Medicover z Leszkiem na czele. Dziękuję za troskliwą opiekę! Trzeci raz rodziłam z Wami, a to świadczy o moim zaufaniu, i o Waszym profesjonalizmie – podziękowała Socha za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kariera Sochy

Aktorka została trzeci raz mamą w wieku 38 lat. Debiutowała w serialu Telewizji Publicznej „Złotopolscy”. Niemal od początku dostawała role uroczych blondynek. Swoimi komediowymi występami fanów rozbawia do łez. Występuje także na deskach teatrów, między innymi w Teatrze 6. piętro Michała Żebrowskiego. Pomimo obowiązków rodzinnych, jej kariera nie zwalnia tempa.

Aktorka w wywiadach zawsze podkreślała, że marzy o dużej rodzinie. Często też zaznaczała, że oddziela życie prywatne od zawodowego. Starała się chronić prywatność najbliższych, nie prowokując skandalami.

W lipcu, aktorka zorganizowała luksusową imprezę. Baby shower był naprawdę spektakularny. Pojawiły się na nim najbliższe przyjaciółki kobiety i… gwiazdy! Sochę odwiedziły Kasia Zielińska, Marta Żmuda Trzebiatowska i Agnieszka Sienkiewicz. Zdjęcia szybko obiegły Internet.

Nie wiadomo jednak, czy Małgorzata Socha planuje czwartą ciążę. Najprawdopodobniej po krótkiej przerwie wróci na plan „Przyjaciółek”. Na rzecz ciąży aktorki scenarzyści odmienili diametralnie wygląd Ingi. Nieco grubsza i zaniedbana – boryka się z objadaniem i problemami sercowymi. Czy po ciąży Sochy również jej bohaterka wróci do formy?

Źródło:pikio.pl

Share

Dodaj komentarz