Arnold Schwarzenegger śpi na ulicy pod swoim pomnikiem. Powód dla którego to robi, okazuje się bardzo smutny

Arnold Schwarzenegger, znany wszystkim hollywoodzki gwiazdor i były gubernator stanu Kalifornia umieścił ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym śpi na chodniku pod swoim pomnikiem.

Fotografia została opatrzona przez aktora podpisem: “Czasy się zmieniają”.

View this post on Instagram

How times have changed.

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) on

Jak doszło do tej sytuacji? Gdy Arnold Schwarzenegger był jeszcze gubernatorem uczestniczył w otwarciu nowego hotelu w Ohio. Uświetnił ceremonię swoją osobą, a przed hotelem stanął jego pomnik. W zamian za to właściciele hotelu mieli powiedzieć: “W każdej chwili możesz do nas zawitać i zawsze będziemy mieli pokój zarezerwowany tylko dla ciebie”.

Gdy gwiazdor ustąpił z funkcji gubernatora chciał skorzystać ze złożonej mu kiedyś obietnicy, jednak z powodu obłożenia pokój dla niego się nie znalazł.

Aktor przyniósł wtedy śpiwór, położył się pod posągiem i zrobiono mu zdjęcie, które opublikował z podpisem: “Czasy się zmieniły”

“Kiedy byłem na ważnym stanowisku, zawsze mnie komplementowali, lecz kiedy je straciłem, zapomnieli o mnie i nie dotrzymali obietnicy. Nie ufaj swojej pozycji, ani posiadanym pieniądzom, ani twojej mocy, ani twojej inteligencji, to nie będzie trwać wiecznie.”

Aktor chciał w ten sposób przekazać proste przesłanie. Kiedy jesteś ważny, każdy jest Twoim przyjacielem, ale gdy tylko przestajesz nim być, a ludzie przestają odnosić korzyści dzięki kontaktom z Tobą, wówczas tracą zainteresowanie i przestają się z Tobą liczyć…

Nie zawsze jesteś tym, kim Ci się wydaje, że zawsze będziesz.

Share

Dodaj komentarz