Lenska wróciła do pracy

Alżbeta Lenska (37 l.) pięć miesięcy temu przeżyła osobisty koszmar. Aktorka podczas pracy w teatrze nagle zasłabła i na sygnale została przewieziona do szpitala. Okazało się, że pękł jej tętniak. Gwiazda musiała przejść aż dwie operacje mózgu, które uratowały jej życie. Po kilkumiesięcznej rehabilitacji w końcu jest gotowa znowu stanąć na deskach teatru. Szczęśliwą wiadomością podzieliła się z mężem prosto z samolotu.

Alżbeta Lenska postanowiła wrócić w końcu do pracy. Aktorka po majowym zdarzeniu w teatrze, kiedy to pękł jej tętniak, musiała na kilka miesięcy zrezygnować z zawodowego życia. Żona Rafała Cieszyńskiego przeszła dwie operacje, dzięki którym dzisiaj może normalnie funkcjonować. Gwieździe nie było łatwo, ale dzięki przymusowemu odpoczynkowi w domu mogła spędzić więcej czasu ze swoimi dziećmi. „Wakacje za Nami! Ale powrót do domu jest cudny, bo miłość nie została na Mazurach…zabraliśmy ją do domu” – pisała niedawno Lenska.

Czas laby jednak dobiegł końca i aktorka, która czuje się już na siłach, postanowiła wrócić do pracy ze zdwojoną mocą! Podzieliła się tą informacją na swoim Instagramie, wrzucając zdjęcie z podróży samolotem. „No i w moim życiu kolejny krok do przodu. Powrót na scenę w odlotowy sposób…samolotem” – napisała szczęśliwa Alżbeta.

„Dziś testuję powrót do teatru @novakka.pl z paczką przyjaciół i mężulkiem czyli ekipą z @prywatnaklinika. Kochana @k.bujakiewicz uratowała spektakle i wcieliła się w „żonę” mojego męża, kiedy zabrakło mnie na scenie… Jest już rodziną, więc przyjęliśmy piękność na stałe. Mieć w pracy takie wsparcie to mega szczęście. Trzymajcie kciuki za dzisiejszy wieczór” – dodała Lenska. To właśnie Kasia Bujakiewicz zastąpiła Alżbetę w teatrze. Dzięki tej sytuacji aktorki bardzo się zżyły.

Lenska podczas rekonwalescencji cały czas mogła liczyć także na ogromne wsparcie ze strony swojego męża Rafała. Aktor musi ją bardzo mocno kochać. „Żonka wróciła do pracy! Znowu gramy razem!!!” – napisał teraz szczęśliwy Cieszyński.

  1. Alżbieta Lenska

1

Alżbeta Lenska pochwaliła się tą wiadomością na Instagramie

2. Alżbieta Lenska

2

Para podzieliła się tą wesołą nowiną na Instagramie

3. Alżbieta Lenska

3

Lenska w maju br. zasłabła nage w trakcie pracy w teatrze. Na sygnale została odwieziona do szpitala. Okazało się, że pękł jej tętniak

4. Alżbieta Lenska

4

Przez cały czas zajmował się nią jej troskliwy mąż – Rafał Cieszyński

5. Alżbieta Lenska

5

Lenska po operacji postanowiła także ściąć swoje włosy i oddać je na cele charytatywne

Źródło:fakt.pl

Share

Dodaj komentarz