„Jaka to melodia?” ma o 440 tys. widzów mniej

Oglądalność programu „Jaka to melodia?” po zmianie prowadzącego spadła o 440 tys. osób – podaje serwis Wirtualnemedia.pl. Widzowie TVP dają do zrozumienia, że Norbi mniej przypadł im do gustu niż Robert Janowski.

Norbi jest gospodarzem programu „Jaka to melodia?” od 149 wydań. Średnia oglądalność tych odcinków wyniosła 1,57 mln osób. To o 440 tys. widzów mniej niż rok wcześniej, czyli kiedy prowadzącym był jeszcze Robert Janowski – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Mowa o okresie od 1 września 2018 roku do 11 lutego 2019 roku. Najwięcej widzów miał odcinek z 1 stycznia, który obejrzało średnio 2,71 mln osób.

Program „Jaka to melodia?” nadawany jest w TVP1 od 21 lat. Od początku gospodarzem był Robert Janowski. Jednak kiedy TVP postanowiła wprowadzić zmiany w formule, drogi Janowskiego i telewizyjnej Jedynki rozeszły się. Norbert Dudziuk, czyli Norbi, na początku roku przejął rolę prowadzącego.

Obecnie program ma nową oprawę graficzną i scenografię. Od poniedziałku do piątku walczą pojedynczy zawodnicy, w soboty drużyny, a w niedziele goście specjalni.

Źródło: kultura.onet.pl

Share

Dodaj komentarz