Dominika Gwit zostanie mamą? Jej słowa wywołały odliczanie

Dominika Gwit w ubiegłym roku wzięła swój wymarzony ślub. Jednak miłość swojego życia poznała znacznie wcześniej. Już wtedy nie miała wątpliwości co do swojej przyszłości, a jej słowa u wielu fanów wywołały odliczanie, w oczekiwaniu na niesamowicie radosne wydarzenie, którego na pewno niedługo będziemy świadkami.

Dominika Gwit zasłynęła dzięki swojej roli w bardzo głośnym i kontrowersyjnym filmie „Galerianki”. Jednak to nie jedyna poważna rola na jej koncie. Aktorka występuje w teatrze oraz widzieliśmy ją już w niejednym serialu. Prowadziła również swój własny program w telewizji TVN, a także pisze felietony. Swojego męża poznała właśnie po jednym ze spektakli. Już wtedy nie miała wątpliwości odnośnie do ich wspólnej przyszłości. Teraz wielu jej fanów z niecierpliwością czeka na informację o ciąży aktorki.

Dominika Gwit o swojej ciąży

Oczekiwanie na narodziny dziecka to wspaniały czas, o którym marzy wiele kobiet. Oczywiście nie zawsze bywa on przyjemny, a samo macierzyństwo to gigantyczny wysiłek i masa wyrzeczeń, ale niejedna kobieta wspaniale odnajduje się w roli matki. Gwiazdy również mimo swojego napiętego grafiku i ciągłej pracy chcą mieć potomstwo. W ich przypadku jest to o tyle niełatwe, że wiele z nich zwyczajnie nie może sobie pozwolić na urlop macierzyński, w którym w ogóle nie myśli o pracy.

Mimo wszystko, co jakiś czas media huczą od wieści o tym, że kolejna celebrytka spodziewa się dziecka. Dominika Gwit swojego męża poznała już kilka lat temu. Bez wątpienia możemy mówić w tym przypadku o miłości od pierwszego wejrzenia. Aktorka jeszcze przed zaręczynami doskonale wiedziała, że trafiła na mężczyznę, z którym chce spędzić resztę życia. Już w 2017 roku mówiła, że chciałaby mieć dzieci ze swoim partnerem.

Od tego czasu fani aktorki wyczekują na dzień, kiedy oficjalnie ogłosi, że zaszła w ciążę. Wydawało się, że ich zeszłoroczny ślub jest idealną okazją i faktycznie jakiś czas temu Gwit powiedziała, że wraz z mężem starają się o dziecko.

Jednak wiele osób obawia się, że w przypadku aktorki może to nie być takie łatwe. Wszystko dlatego, że gwiazda od lat boryka się z problemami ze swoją wagą. Sama już nie raz mówiła, że nadwaga jej nie przeszkadza i mimo niej czuje się szczęśliwa. Niestety nadmiar kilogramów nie działa korzystnie, jeżeli chodzi o próby zajścia w ciążę. Mimo wszystko mamy nadzieję, że już niebawem usłyszymy radosne nowiny, o tym, że kolejna rodzina w polskim show-biznesie się powiększy.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz