Z Beatą Tyszkiewicz nie jest dobrze. Smutne informacje dla fanów

Beata Tyszkiewicz dzięki „Tańcu z gwiazdami” zdobyła serca tysięcy fanów. Jej subtelne komentarze, w których zawsze zaznaczała coś pozytywnego, dodawały otuchy uczestnikom show przez 9 lat. Stan gwiazdy polskiego kina jednak pozostawia wiele do życzenia. Aktorka ma smutne informacje dla swoich wielbicieli.

Beata Tyszkiewicz zachwyca swoja elegancją i elokwencją od wielu lat. Widzowie „Tańca z gwiazdami” uwielbiali słuchać jej ciepłych słów podczas oceny uczestników. Program zdecydowanie się zmienił, od kiedy w jury brakuje słynnej aktorki, dlatego wszyscy mają nadzieję, że ikona polskiej kinematografii wróci do show. Jej słowa poważnie zasmucą wielbicieli formatu.

Tragedia zmusiła jurorkę do opuszczenia „Tańca z gwiazdami”. Wydarzenie zmieniło jej życie

Latem 2017 roku Beata Tyszkiewicz przeżyła zawał. Aktorkę udało się uratować, jednak jej życie musiało się bardzo zmienić. Chore serce, które w końcu dało o sobie znać, zmusiło ją do podjęcia radykalnych decyzji. Choć dla wielu to było niewyobrażalne: rzuciła palenie i odeszła z telewizji, aby w pełni wrócić do zdrowia.

Fani uważali, że po rekonwalescencji ulubiona jurorka wróci do show. Decyzja gwiazdy jest jednak szokująca. Jej ostatnia wypowiedź zasmuciła jej fanów. Ci, którzy mieli nadzieję zobaczyć aktorkę raz jeszcze na ekranie, ostatecznie się jej pozbyli.

Beata Tyszkiewicz opowiada o swoim zdrowiu. Nie jest dobrze

Beata Tyszkiewicz opowiedziała dziennikarzom „Twojego imperium” o stanie swojego zdrowia. Nie ma dobrych informacji.

– Nie jest tak, jakbym sobie tego życzyła. Czuję się jeszcze niespecjalnie. Ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, gdy przyjdzie wiosna – powiedziała.

Gwiazda ma już 80 lat, dlatego informacje o nie najlepszym samopoczuciu nie zwiastują niczego dobrego. Aktorka nie czuje się na siłach, aby wrócić do pracy w telewizji, jednak losy uczestników „Tańca z gwiazdami” nadal ją interesują. Beata Tyszkiewicz deklaruje, że na bieżąco śledzi poczynania wszystkich uczestników show. W końcu po 9 latach zasiadania w jury, związała się z pozostałymi sędziami i prowadzącymi.

– Jestem ciekawa tego, co dzieje się w „Tańcu z gwiazdami”. Zamierzam obejrzeć każdy odcinek – zapewnia.

Fani, którzy czekali na powrót jurorki, muszą być zasmuceni nie tylko decyzją o porzuceniu przez nią posady, ale także stanem zdrowia kobiety. Od zawału minęło już sporo czasu i spodziewali się, że 80-latka będzie się już czuła dobrze.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz