„W nosie mam jej życie prywatne. Według tańca powinna odpaść”

Udział Justyny Żyły w Tańcu z Gwiazdami wciąż budzi ogromne emocje. Po pierwszym odcinku była żona skoczka narciarskiego i blogerka została mocno skrytykowana przez jury. Cha-cha w wykonaniu Justyna Żyła i Tomasza Barańskiego został ostro oceniona przez Iwonę Pavlović. Ekspertka nie przebierała w słowach. W ostatnim odcinku zademonstrowany przez uczestników foxtrot również jej nie zachwycił…

Ostatni występ Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego

„Na parkiecie toczę osobistą walkę: ze swoimi słabościami, z kompleksami. W tańcu musisz otworzyć się na partnera, bo inaczej ciężko to wszystko idzie”, wyznała niedawno Justyna Żyła w rozmowie z Fleszem. I po ostatnim odcinku, widać, że wykonała olbrzymią pracę! Wysiłek się opłacił, ponieważ i tym razem parze udało się zostać w programie. Zdaniem fanów Tańca z Gwiazdami, Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli dużo lepiej niż przed tygodniem.

Innego zdania była Iwona Pavlović… „Miałaś ramę jak umierający łabędź, ale w sumie to dobrze, bo zrobiłaś dużo kroków… Masz złe stopy, nie masz pionu. Zasuwaj jak mały Kaziu. Awansowałaś do starszaków”, oceniła jurorka.

Według opinii internautów krytyka ze strony ekspertki jest przesadzona. Niektórzy uważają, że zbyt brutalnie potraktowała Justynę Żyłę. Po programie w rozmowie z dziennikarzami Iwona Pavlović odniosła się do tych zarzutów. Podkreśliła, że ocenia przede wszystkim umiejętności celebrytki. Nie zamierza również przepraszać za swoją ocenę.

„Jeżeli cokolwiek mogło być urażone, to taniec Żyły mógłby się na mnie obrazić tylko i wyłącznie, ale nie osoba. (…) Także nie, nie, proszę wybaczyć, ale nie będę przepraszała Justyny, bo uważam, że nie mam za co. Nie moim celem było jej obrażać”, mówiła dziennikarce Plotka.

Iwona Pavlović o tańcu Justyny Żyły
Dodała, że przed Justyną Żyłą jeszcze dużo nauki, ale to, co zaprezentowała w ostatnim odcinku jest nadzieją w tunelu, że uda się osiągnąć lepsze efekty.

„Justyna nadal słabo tańczy. Nie wycofuję się z pół zdania na jej temat. Mówiłam o jej tańcu. Ja w nosie mam jej życie prywatne. (…) Ona słabo zatańczyła. Martwi mnie, czy ona ma pamięć taneczną. Obawiam się, że jej nie ma. To jest koszmar. Albo może jest leniem?”, wyjaśniła w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla WP.

Czy według opinii jurorki powinna odpaść w ostatnim odcinku? „Według tańca powinna odpaść. (…) Publiczność decyduje. Osoba, która najsłabiej tańczy może zajść daleko, szczególnie, że państwo uwielbiacie tych uciśnionych przede mnie. Trudno, godzę się z tym. Ale nam jest zawsze smutno z powodu odejścia człowieka. Po prostu”, zakończyła gwiazda.

Co Justyna Żyła sądzi o krytyce jurorów?

Okazuje się, że Justyna Żyła rozumie krytykę i nie ma żalu do jurorów. „Tyle na ile uważali mnie ocenić, na tyle mnie ocenili. Iwona wyraża swoje zdanie, jest profesjonalistą w tym, co robi i wie co mówi, a ja będę starała się, żeby poprzeczkę podnosić coraz wyżej”, powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? My życzymy Justynie Żyle sukcesów i trzymamy za nią kciuki!

1

2

Źródło: viva.pl

Share

Dodaj komentarz