Wiśniewski się rozwodzi? Jego żona opublikowała przerażający wpis

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód? Żona lidera Ich Troje, Dominika Tajner-Wiśniewska miała zdobyć się na odważny wpis na Facebooku w sprawie ich relacji. Choć został usunięty, to media huczą o kryzysie pary.

Michał Wiśniewski od początku nie był zachwycony udziałem swojej żony w „Tańcu z gwiazdami”. Choć Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła już z 9 edycji tanecznego show, w relacji pary pozostał ogromny niesmak.

Michał Wiśniewski wniósł pozew o rozwód?! Zaskakujący wpis żony gwiazdora

Podkręcił go niedawny wpis Tajner-Wiśniewskiej. „Super Express” dowodzi dziś, że żona lidera Ich Troje zapowiedziała iż Wiśniewski wniósł… pozew rozwodowy.

– Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód! – napisała była uczestniczka „Tańca z gwiazdami”.

Wpis został już usunięty, ale zasiał ziarno wielkiej niepewności i medialnej spekulacji. Fani dostali potwierdzenie, że w związku Wiśniewskiego nie układa się dobrze. Lider Ich Troje był zazdrosny o żonę, którą obserwował w tanecznych objęciach Wojciecha Jeschke.

– Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości. Michał kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – donosił niedawno „Fakt”.

Sprawa wzbudza dziś zainteresowanie prasy i tabloidów. Część internautów twierdzi, że to raczej żart. Z drugiej strony nie brakuje tych, którzy wierzą w kryzys związku.

– Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś zrobić nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość – skomentował aktywność gwiazdy aktor Jarosław Jakimowicz.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz