Mandaryna przerwała milczenie. Opowiedziała o horrorze w małżeństwie z Wiśniewskim

Autorka hitu „Ev’ry Night” i lider zespołu Ich Troje byli ze sobą przez zaledwie kilka lat, ale ich kulisy ich związku do dziś pozostają gorącym tematem. W jednym z wywiadów Mandaryna zdecydowała się opowiedzieć o życiu z Michałem Wiśniewskim. Ich wspólna droga nie była usłana różami.

Mandaryna od niemalże dwóch dekad zajmuje mocną pozycję w celebryckim świecie polskiego show-biznesu. Tancerka, która wydała trzy europopowe płyty, przez kilka lat była małżonką wokalisty i jednego z największych skandalistów krajowej estrady, Michałem Wiśniewskim. Wspólne i oddzielne życie obojga artystów jest niezmiennie przedmiotem plotek i zainteresowania mediów, a przede wszystkim – paparazzich. W rozmowie z Pauliną Biernat, która odbyła się w maju 2018 roku, Mandaryna zdecydowała się przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, co czuła, żyjąc z Michałem Wiśniewskim. Nie był to dla niej łatwy czas, a to, co przekazała stoi w sprzeczności z obrazem znanym nam z show „Jestem, jaki jestem”. Jak, po latach po rozwodzie, tancerka i wokalistka podchodzi do dawnego związku?

Mandaryna opowiada o swoim małżeńskim horrorze

W latach 2003-2004 stacja TVN wyemitowała reality show, w którym główną rolę grali Mandaryna i Michał Wiśniewski. Kamery były w ich życiu wszechobecne i nie dawały im chwili wytchnienia. Miliony widzów zobaczyły na żywo nawet ślub pary. Pomimo wszelkich niedogodności i braku komfortu życiowego, gwiazda wiedziała, że jest to cena, którą idzie jej zapłacić za sławę.

– To jest kwestia zarobionych wówczas pieniędzy, bo przecież nikt nie robił tego w ramach miłej współpracy. Mnie posłużyła ona do tego, by stać się popularną i jak wydałam swoją płytę, to nie byłam anonimowa i nie musiałam tego wszystkiego robić od początku – powiedziała Mandaryna.

Małżeństwo był prawdziwym horrorem nie tylko z powodu odarcia ze wszelkiej prywatności, ale także z racji problemu alkoholowego Wiśniewskiego. W pewnym momencie tancerka zrozumiała, że koniec tego toksycznego związku musi nastąpić.

– Nie odnalazłam się w tym. Musiałam się bronić. To już był ten czas, by ta ścieżka…, by jeden znak był w prawo, a drugi w lewo – wyjawiła celebrytka.

Nawet dziś, dwanaście lat po rozwodzie relacje pary, która w mediach wypowiedziała pod swoim adresem chyba wszelkie możliwe oskarżenia, nie są najlepsze. Łącznikiem między dawnymi kochankami są ich wspólne dzieci.

– Teraz mamy taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Ale jak mówię, siekiera jest schowana w plecaku – dodała Marta Wiśniewska.

Kolejny rozwód Wiśniewskiego

Kilka godzin temu Dominika Tajner poinformowała media, że Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. Dotychczas dbający o wizerunek uporządkowanego, wokalista znów zdaje się wracać do dawnego życia. Dominika miała być dla niego wybawieniem i nowym otwarciem. Okazuje się jednak, że Wiśniewski miał być zazdrosny o żonę i jej udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *