Rozstanie Wiśniewskiego i Tajner nie powinno dziwić. Nie układało się między nimi od dawna

Michał Wiśniewski miał już za sobą trzy burzliwe małżeństwa i doczekał się czwórki dzieci. Od kilku lat lat jest mężem Dominiki Tajner, która pomogła mu w walce z chorobą alkoholową. Kontrowersyjny wokalista nie odnalazł szczęścia u boku Dominiki. Tajner jest kolejną kobietą, która otrzymała od niego pozew.

Na horyzoncie czwarty rozwód gwiazdora. Informacja o rozstaniu zakochanych spadła jak grom z jasnego nieba. We wtorek, 12 marca Dominika wrzuciła do sieci niepokojący post.

– Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód! – napisała Dominika Tajner-Wiśniewska na swoim profilu na Facebooku, po czym usunęła wpis.

Początkowo myśleliśmy, że to głupi żart, ale żona Wiśniewskiego potwierdziła tę informacje w rozmowie z WP Gwiazdy.

Jak dowiedział się „Super Express”, to małżeństwo od roku było fikcją.

– To nie jest tak, że to się nagle stało. Źle między nimi było od dłuższego czasu. Nie chcieli tylko o tym mówić i tego pokazywać. Mają przecież swoje biznesy, a taki szum medialny nie służy niczemu – mówił tabloidowi znajomy pary.

– Tam wydarzyło się coś poważnego. Ale jak to w małżeństwie, każdy myślał, że się dogadają, że im przejdzie. Źle między nimi było od dłuższego czasu, a ostatni rok to jedno wielkie udawanie związku – dodał informator.

Jesienią minionego roku Wiśniewscy pojawili się razem w „The Story of My Life”. Oglądając program wyczuć można było nienaturalne zachowania między małżonkami.

Jednak prowadzono wówczas nabór do „Tańca z gwiazdami” i niepotrzebny był im szum medialny. Zła prasa mogłaby zadziałać na niekorzyść pary. Ponoć Dominika miała nadzieję, że udział w show pomoże jej uratować związek. Niestety, dobra mina do złej gry, a nawet dobre chęci Tajner zdały się na nic.

WP
– Nie ukrywała, że między nimi jest źle. Nieraz o tym mówiła w kulisach show. Ale myślała, że jak Michał zobaczy ją w innej odsłonie, to uczucie odżyje. Chciała, aby się o nią trochę postarał, poczuł odrobinę zazdrosny… Miała nadzieję, że wyjdzie jej to na dobre, że pozew zostanie wycofany… – zdradza w rozmowie z „Super Expressem” znajomy Wiśniewskich.

Przypomnijmy, że Dominika Tajner-Wiśniewska odpadła w ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Uczestniczka show upadła podczas pierwszych tanecznych kroków u boku Wojciecha Jeschke. Mimo porażki na parkiecie, zyskała ogromną sympatię widzów. W show Polsatu mógł wziąć udział również Michał Wiśniewski, ale w ostatniej chwili zrezygnował.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *