Kasia Tusk pochwaliła się córką. Cały dziadek Donald

Kasia Tusk (32 l.) niedawno po raz pierwszy została mamą. Nie chwali się córką w mediach społecznościowych, a przynajmniej robi to nie wprost. Ostatnio na swoim blogu pokazała fotkę, na której zaprezentowała fragment dziewczynki. I mimo że nie widać jej w pełnej okazałości, nie da się ukryć, że mała ma sporo wspólnego ze swoim dziadkiem, Donaldem Tuskiem.

Córka „króla Europy” w mediach społecznościowych pokazuje sporo, choć równocześnie bardzo chroni swoją prywatność. Przed prasą i opinią publiczną udało jej się ukryć nawet to, że wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Stanisława.

W tajemnicy nie zachowała natomiast faktu, że zostanie mamą. Paparazzi zrobili jej fotki, na których widać było jej dość spory już wtedy ciążowy brzuch.

Sama Tusk o ciąży raczej nie wspominała publicznie. Unikała też publikowania fotografii, na których widać byłoby jej krągłości. Jest konsekwentna i córkę także pokazuje w zawoalowany sposób. A to wstawi zdjęcie wózka z dzieckiem w środku, a to pochwali się nosidełkiem. Oczywiście przy okazji zareklamuje marki i sklepy.

Ostatnio na swoim blogu Kasia poszła o krok dalej i zaprezentowała fotkę, na której widzimy psa oraz fragmenty najbliższych jej osób: męża i córki. Dziecko nie jest uchwycone w całej okazałości, ale widać, że ma sporo po dziadku. A mianowicie odcień włosów! Donald Tusk musi być dumny.

1

View this post on Instagram

Grandpa’s happiness ☀️

A post shared by Donald Tusk (@donaldtusk) on

Źródło: pomponik.pl

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *