„Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości”. Robert Janowski przekazał przykre informacje

Robert Janowski ma dla swoich widzów smutną wiadomość, która niektórych z pewnością mocno rozczaruje. Znany prezenter opublikował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku przykre nagranie.

Robert Janowski opublikował na swoim profilu na Facebooku informację, która z pewnością rozczaruje część osób. Otóż, jak się okazało, z przyczyn niezależnych od niego został odwołany jeden z zaplanowanych na marzec koncertów.

Od pewnego czasu znany kompozytor i prowadzący telewizyjny jest w trasie koncertowej z zespołem utalentowanych artystów.

Robert Janowski odwołuje koncert

Dziś na Facebooku pojawił się wpis byłego prowadzącego programu „Jaka to melodia?”. Napisał w nim: „Bardzo mi przykro, cała ekipa walczyła o kontrakt z tą firmą przez ostatnie tygodnie. Jeszcze w piątek ja sam rozmawiałem z nimi. Niestety, bez powodzenia”. Do komunikatu zostało dołączone nagranie:

– Dzień dobry państwu. Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości. Otóż koncert, który miał odbyć się 25 marca w Poznaniu, w auli UM się nie odbędzie ze względu na niedopełnienie warunków umowy przez organizatora. Organizatorem jest duża spółka z bardzo, bardzo ograniczoną odpowiedzialnością. Bardzo mi przykro… ale taki koncert w Poznaniu odbędzie się miesiąc później, dokładnie 23 kwietnia w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym UM im Karola Marcinkowskiego (…) Ten koncert na pewno będzie – powiedział w nagraniu Robert Janowski

Zmiana w trasie koncertowej

Robert Janowski większości widzów kojarzy się jedynie z programem „Jaka to melodia?”. Niewielu wie, że jest on docenianym kompozytorem, który zajmuje się również śpiewaniem oraz pisaniem tekstów i dziennikarstwem. Występował także między innymi w zespole muzycznym Sekcja Z. a także w takiej legendzie jak Oddział Zamknięty.

W trakcie swojej kariery wydał kilka albumów studyjnych, z których ten z 2010 roku pokrył się platyną.

Wraz z zespołem objechał znaczną część Polski, a ich koncerty każdorazowo przyciągają setki osób. W chwili obecnej w trasie koncertowej towarzyszą mu następujący muzycy:

Tomasz Filipczak (fortepian)

Magdalena Tul (wokal)

Mariusz Mocarski (perkusja)

William Prestigiacomo (wokal)

Przemysław Świerk (gitary)

Mirosław Wiśniewski (kontrabas)

Mariusz Mielczarek (saksofony)

W tym składzie muzycy wystąpią pod koniec kwietnia w Poznaniu. Fani boleją, że marcowy koncert, na który czekali ostatecznie nie ma szansy się odbyć z takiego powodu.

Pod nagraniem pojawiły się bardzo ciepłe komentarze, wyrażające solidarność z artystą.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz