Orły 2019. Grażyna Torbicka po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na tytuł ikony stylu. W czerwonej sukni wyglądała bosko

Orły 2019. Gala wręczenia statuetek jest już za nami. Zgodnie z tradycją uroczystość poprowadziła Grażyna Torbicka. Prezenterka ponownie nas nie zawiodła. Tego wieczoru była jedną z najlepiej ubranych gwiazd.

Minionego wieczoru po raz 21. przyznane zostały najważniejsze nagrody polskiej kinematografii. Uroczystość wręczenia tegorocznych Orłów poprowadziła Grażyna Torbicka. Prezenterka na tę okazję wybrała zjawiskową, czerwoną suknię i był to strzał w dziesiątkę.

Orły 2019. Grażyna Torbicka – jak wyglądała? 

Grażyna Torbicka po raz kolejny dała nam dowód na to, że jako jedna z nielicznych zasługuje na tytuł ikony polskiej mody. Gwiazda na scenie prezentowała się niebywale szykownie. Torbicka postawiła bowiem na elegancką suknię do samej ziemi ze zmysłowym rozcięciem. Kreacja, która podkreśliła perfekcyjną figurę prezenterki, odsłoniła także jej ramiona, co dodało całej stylizacji jeszcze więcej szyku. Jesteśmy pod wrażeniem.

Delikatny, rozświetlający makijaż oraz jak zawsze świetna fryzura stanowiły idealne uzupełnienie całej stylizacji. Jedna z najlepiej ubranych gwiazd tego wieczoru? Nie mamy żadnych wątpliwości. 

1

Orły 2019

2

Orły 2019

3

Orły 2019

4

Orły 2019

Źródło: plotek.pl

Share

Dodaj komentarz