Z kim w końcu jest Wiśniewski? Pojawiła się kolejna dziewczyna

Dziewczyna Wiśniewskiego miała pojawić się w jego życiu jeszcze przed ogłoszeniem rozwodu z Dominiką Tajner-Wiśniewską. Wiele osób mówiło, że gwiazdor zdradzał żonę. Od tego czasu w Internecie pojawiło się mnóstwo zdjęć z jego potencjalnymi nowymi partnerkami.

Dziewczyna Wiśniewskiego była przedstawiana w mediach wielokrotnie. Za każdym razem była nią inna kobieta, a sam gwiazdor wciąż nie odnosi się do plotek i stara się nie podsycać konfliktu, bo jego relacje z Dominiką Tajner-Wiśniewską nie należą obecnie do dobrych. W sieci mimo to pojawiają się kolejne zdjęcia i filmy przedstawiające Michała Wiśniewskiego w towarzystwie różnych kobiet, także tych ze świata show-biznesu.

Media wciąż prześcigają się w kolejnych doniesieniach na temat tego, kim jest nowa dziewczyna Wiśniewskiego. Nieoczekiwanie w internecie pojawiło się nowe zdjęcie, które z pewnością wprowadzi do sprawy nieco zamieszania. Fotografia przedstawia Michała Wiśniewskiego obok kolejnej młodej kobiety. Szybko pojawiły się kolejne spekulacje na temat nowej kobiety znanego wokalisty.

Kim jest dziewczyna Wiśniewskiego?

Gdzie obecnie jest Michał Wiśniewski? Ostatnio pojawiły się wieści, że artysta zaczął dawać znacznie więcej koncertów w naszym kraju z powodu problemów finansowych. Zgodnie z tą wiadomością artysta powinien przebywać w naszym kraju. Wiele wskazuje jednak na to, że może być zupełnie inaczej. Informują o tym choćby najnowsze zdjęcia przedstawiające wokalistkę Ich Troje.

Na swoim Instagramie opublikowała je Samanta Trojan, amerykańska wokalistka z Chicago, która stawia swoje pierwsze kroki w świecie muzyki. Ma na koncie dopiero kilka singli, jednak w swoich mediach społecznościowych jest bardzo aktywna. Ostatnio pokazała zdjęcie z Michałem Wiśniewskim, którego nazwała swoim dobrym przyjacielem.

Nie wiadomo, jaka relacja łączy gwiazdora polskiej muzyki i amerykańską wokalistkę, jednak zamieszczanie takich zdjęć z pewnością nie zapewni frontmanowi zespołu Ich Troje chwili spokoju. Póki co pojawiły się kolejne spekulacje, a niektórzy twierdzą, że Trojan może być nową dziewczyną artysty. Trudno jest odnieść się do tych spekulacji, zwłaszcza gdy w internecie nie ma zbyt wiele wiadomości na temat młodej kobiety.

Dziewczyna Wiśniewskiego jest z Ameryki?

Muzyk oczywiście nie odnosi się do żadnych plotek wiążących go z jakąkolwiek kobietą. W ostatnich dniach mówiło się raczej, że jest skupiony na tym, by wrócić do Dominiki Tajner-Wiśniewskiej. W Internecie pojawia się sporo zdjęć mężczyzny z wieloma kobietami, jednak póki co nie doczekaliśmy się żadnych słów potwierdzenia nowego związku.

Sprawa rozwodowa Wiśniewskich wciąż trwa i niewykluczone, że doczekamy się nagłego zwrotu akcji. Wszyscy doskonale wiedzą, że po gwiazdorze spodziewać się można dosłownie wszystkiego, także związku z o wiele lat młodszą kobietą.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz