Wiemy, co Piotr Żyła sądzi o występach Justyny w TzG. Opadną Wam szczęki

Piotr Żyła po rozwodzie z żoną zajął się przede wszystkim swoją karierą. Chociaż na Justynę spadła przez udział w „Tańcu z gwiazdami” ogromna krytyka, skoczek zdaje się nie mieć problemu z jej występami w programie. Sama blogerka opowiedziała więc w wywiadzie o tym, co były mąż sądzi o jej poczynaniach na parkiecie.

Piotr Żyła poradził sobie w tym sezonie w naprawdę doskonałym stylu. Chociaż skoczek ma za sobą bardzo trudne chwile związane z rozwodem, według wielu fanów zakończył serię konkursów w życiowej formie. Jak spekulują internauci, być może to właśnie fakt, iż udało mu się dojść do porozumienia z byłą żoną i odejść w swoją stronę, dodało mu sportowych sił.

Piotr Żyła wspiera byłą żonę podczas „Tańca z gwiazdami”?

Justyna Żyła zdecydowała się także bardzo intensywnie zainwestować we własną karierę, aby wyjść z cienia byłego partnera. Celebrytka założyła kulinarnego bloga, wystąpiła w odważnej sesji dla „Playboya” oraz rozpoczęła prowadzenie własnego programu telewizyjnego. Ostatecznie zgodziła się także na udział w „Tańcu z gwiazdami”.

Chociaż Żyła miała być jedną z liderek konkurencji i główną pretendentką do zwycięstwa, jej poczynania na parkiecie pozostawiają wiele do życzenia. Jurorzy twierdzą bowiem, że nawet wyraźne postępy nie przybliżyły jej jeszcze do reszty stawki. Głosami widzów blogerka utrzymuje się w programie, jednak jednocześnie jest narażona na gigantyczną krytykę.

Zdaniem wielu fanów Piotr Żyła powinien więc pomóc byłej żonie i okazać jej wsparcie. Inni sugerują, że jego stanowczy głos być może powstrzymałby spływającą na nią falę krytyki, na którą jest wciąż narażona. Sama Żyła ujawniła jednak w jednym z wywiadów, iż skoczek nie ma raczej nic przeciwko jej udziałowi w programie i najpewniej nie zamierza angażować się w medialną burzę, która się wokół niej rozpętała.

Co były mąż sądzi o występach Justyny Żyły?

– My mamy teraz naprawdę gorący okres. On ma swoje treningi, swoje zawody, a ja mam tutaj taniec, na który mamy naprawdę mało czasu, żeby się nauczyć kolejnego. Mam nadzieję, że tak, że mnie wspiera – powiedziała szczerze Żyła z dużym uśmiechem w rozmowie z prezenterką portalu Kozaczek.

Jak się więc okazuje, skoczek nie zamierza w żaden sposób ingerować w udział byłej żony w „Tańcu z gwiazdami”, ani walczyć z krytyką pod jej adresem. W ten sposób pokazuje, że akceptuje nieudane występy Justyny przed wielomilionową widownią.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz