Wiśniewski komentuje romans z 20-letnią wokalistką „Ich Troje”

Michał Wiśniewski ma romans z 20-letnią wokalistką Ich Troje – Agatą Buczkowską? Mąż Dominiki Tajner w charakterystyczny dla siebie sposób w końcu odniósł się do plotek, które od kilku tygodni można usłyszeć na salonach. Czy rzeczywiście jego kolejną wybranką będzie znowu wokalistka?

Od kiedy Dominika Tajner poinformowała w internecie, że Michał Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe, w sieci zawarzało. A że nie do końca wiadome są przyczyny niespodziewanej decyzji piosenkarza, które zbiegły się z jego zachwytami w kuluarach na temat Agaty Buczkowskiej z „Ich Troje”, zaczęto się zastanawiać czy parę nie łączy coś więcej.

Co na ten temat mówi na razie Wiśniewski? Czy rzeczywiście ma romans z 20-letnię wokalistką? W weekend Michał opublikował w sieci zdjęcie zrobione za kulisami jednego ze swoich koncertów. Widzimy na nim Agatę Buczkowską w objęciach nie Michała, a jego 17-letniego syna Xaviera. „No i teraz by się zgadzało… by się…” – czytamy.

Choć rzeczywiście jeśli brać pod uwagę wiek Xavier i Agata bardziej do siebie pasują. Jednak z wpisu Michała nadal nic nie wynika….

Wiśniewski Ma słabość do piosenkarek Ich Troje

Przypomnijmy, że wszystkie żony Michała Wiśniewskiego – poza Dominiką Tajner – związane były z muzyką. Pierwszą była ówczesna wokalistka „Ich Troje” Magda Femme, drugą Marta „Mandaryna” Wiśniewska, która choć w zespole męża tylko tańczyła, to doczekała się później swojej solowej płyty, a trzecią również śpiewająca w „Ich Troje” Ania Świątczak.

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz