Justyna Żyła nie może opędzić się od mężczyzn! „Żaden nie ma u mnie szans”

Justyna Żyła dostaje wiele propozycji matrymonialnych? Jak się okazuje, udział celebrytki w „Tańcu z Gwiazdami” oraz rozbieranej sesji w Playboyu sprawił, że wprost nie jest w stanie opędzić się od kandydatów, chcących stworzyć z nią związek. Na przeszkodzie wszystkim mężczyznom stoi jednak samo nastawienie Żyły do nowych związków.

Justyna Żyła jest bez wątpienia jedną z najgłośniejszych gwiazd tego roku. Była żona skoczka narciarskiego, która zaczęła swoją karierę w show-biznesie od wyzywania Piotra Żyły w social mediach, ma dostawać bardzo liczne propozycje ze strony mężczyzn, którzy są zainteresowani zaistnieniem w jej życiu. Na drodze do ich szczęścia stoi jednak sama gwiazda, która kategorycznie odmawia adoratorom. Co stoi za taką postawą kobiety?

Justyna Żyła ma dosyć podrywaczy. A ci wciąż do niej piszą…

Problemy byłej żony polskiego sportowca zaczęły się w momencie, w którym kobieta zdecydowała się na sesję w Playboyu. Uroda jej nagiego ciała wzbudziła wielkie emocje i zainteresowanie wśród mężczyzn, którzy notorycznie zaczepiają gwiazdę i chcą wychodzić z nią na randki. Czasami nawet gwiazda Tańca z Gwiazdami otrzymuje odważne propozycje seksualne od bardzo niekokieteryjnych internautów.

– Mam dość mężczyzn! Po sesji w Playboyu, którą chętnie bym kiedyś powtórzyła, dostaję czasem propozycje matrymonialne np. w internecie na Instagramie. Zapraszają mnie na kawę i czasem piszą pikantne rzeczy, ale żaden mężczyzna nie ma u mnie szans. Nie piszcie do mnie ani mnie nie swatajcie – apeluje w rozmowie z „Faktem” Justyna Żyła.

Czemu Żyła nie jest w stanie wejść w nowy związek?

Hipotez dotyczących singielstwa Justyny Żyły nie brakuje. Wśród tych najbardziej popularnych jest kwestia zmęczenia gwiazdy relacjami. Głośny rozwód mógł się bardzo odbić na psychice celebrytki, która obecnie wychowuje dzieci i stara się je utrzymać, pracując w telewizji. Z drugiej strony, wiele mediów sugeruje, że gorące uczucie łączące w przeszłości skoczka narciarskiego i uczestniczkę „Tańca z Gwiazdami” wcale nie wygasło. Świadczyć mają o tym publikacje celebrytki w obszarze social mediów, gdzie wspominała chociażby rocznicę swojego ślubu czy pokazywała potomstwo skoczka narciarskiego oglądające z nią konkurs Pucharu Świata.

Czy Justyna Żyła zdecyduje się jeszcze kiedykolwiek na poważną relację? A może gwiazda sama nie czuje potrzeby, aby wprowadzać do swojego życia dodatkową osobę?

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz