Daniel Martyniuk ochrzcił córkę. Postawił na wielki symbol

Tegoroczne święta wielkanocne były dla rodziny Martyniuków szczególne. Syn króla disco polo w Wielką Niedzielę ochrzcił swoją córkę – Laurę. Oczywiście Daniel Martyniuk nie byłby sobą, gdyby nie pochwalił się na Instagramie tym szczególnym dla każdego rodzica dniem. Zdjęcia z tej uroczystości są dowodem na to, że relacje w rodzinie Martyniuków uległy znaczącej poprawie.

W małżeństwie Daniela i Eweliny sporo się działo. Wystawny ślub, narodziny dziecka, kłótnie, ucieczka z domu, próba odbudowania na nowo zaufania… Młodzi małżonkowie przerobili to w pół roku. Ale wszytko wskazuje na to, że pomimo bardzo ciężkiego końca 2018 roku i początku 2019, teraz Daniel i Ewelina starają się odbudować łączące ich relacje.

W Wielką Niedzielę dumny tata pochwalił się zdjęciem z chrzcin swojej córeczki Laury. Rodzice pozują razem. Na fotografii widać, że świętowanie już trochę trwa, bo Ewelina zdjęła niewygodne szpilki. Nie mogli wybrać lepszego dnia na taką uroczystość. W Kościele katolickim to jedno z najważniejszych świąt w roku. Dzień Zmartwychwstania Pańskiego.

1

Rodzina Daniela

2

Rodzina Daniela

3

Rodzina Daniela

4

Rodzina Daniela

5

Rodzina Daniela

6

Rodzina Daniela

7

Rodzina Daniela

8

Rodzina Daniela

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz