Dominika Tajner: za trzy miesiace „Michał” zniknie z jej przedramienia

Jak zapowiedziała tak zrobiła! Dominika Tajner Wiśniewska chce wymazać Michała ze swojego życia, a dokładnie z… przedramienia. –Początkowo liczyłam na szybki efekt, ale okazało się, że usunięcie tatuażu trochę potrwa. Po majówce czeka mnie kolejny zabieg. Jednak mniej więcej za trzy miesiące po „Michale” nie powinno być śladu – zapowiada żona lidera „Ich troje”. Ale to nie koniec zmian w jej życiu!

Wielkie imię „Michał” Dominika wytatuowała sobie 8 lat temu, na początku znajomości z obecnym mężem. Gdy tylko dowiedziała się, że Wiśniewski złożył pozew rozwodowy Dominika postanowiła usunąć tę niewygodną pamiątkę.

–Jestem człowiekiem działania i jak się za coś wezmę to nigdy nie mówię stop. Postanowiłam szybko zamknąć ten rozdział mojego życia. Stało się to co się stało i działam– mówi Dominika w rozmowie z Faktem i jednocześnie potwierdza, że ten proces potrwa co najmniej do wakacji: –Wszyscy mnie straszyli, że usuwanie tatuażu jest strasznie bolesne. Długo do tego podchodziłam i okazało się, że mnie wcale nie boli. Mam już za sobą pierwszy zabieg. Po majówce umówiona jestem na kolejny. Dowiedziałam się, że całkowite usunięcie napisu potrwa co najmniej 3 miesiące. Za to potem: czysta skóra i nowy rozdział życia!– żartuje w rozmowie z nami Tajner Wiśniewska.

Co ciekawe podobny tatuaż na przedramieniu z imieniem „Dominika” zrobił sobie także Michał Wiśniewski. Wokalista nie odpowiedział jednak na nasze pytanie czy pójdzie w ślady żony?

Tymczasem Dominika myśli nie tylko o usunięciu tatuażu. Zamierza także… utrzeć nosa swojemu (wkrótce) byłemu mężowi. – Dominika nadal trenuje z Wojtkiem Jeschke, z którym występowała w „Tańcu z gwiazdami”. Michała już wcześniej denerwował fakt, że dotyka ją inny mężczyzna. Postanowiła też przejść na dietę, bo chce schudnąć i być bardziej sexy. Ma nadzieję, że kiedy Michał ją zobaczy na sali sądowej, zrozumie, jak wiele stracił – mówi nasz informator.

Pożyjemy zobaczymy… Tymczasem według naszych informacji sąd nadal nie wyznaczył terminu rozprawy rozwodowej.

1

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz