Sylwia Bomba pokazała córeczkę. Maleństwo nosi przepiękne imię

Sylwia Bomba to gwiazda TTV, która swoją popularność zawdzięcza głównie programowi „Googlebox. Przed telewizorem”. Celebrytka postanowiła w końcu pochwalić się swoją córeczką na Instagramie, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy jej fani. W końcu nadszedł ten moment. Wszyscy są zachwyceni i nie stronią od prawienia komplementów.

Sylwia Bomba w grudniu 2018 roku urodziła zdrową córeczkę, która otrzymała maksymalną ilość punktów w skali Apgar. Dziewczynka ma na imię Antosia i dotychczas mama nie pokazywała jej publicznie, chroniąc prywatność noworodka. Teraz jednak w końcu się odważyła, co zachwyciło wszystkich fanów.

Sylwia Bomba pokazała właśnie zdjęcie swojej córeczki

Celebrytka, która dzięki swojej karierze telewizyjnej zdobyła na Instagramie rzeszę fanów (ma ich obecnie niemal 400 tys.), pochwaliła się właśnie swoją córeczką. Fani nie mogli się doczekać i często pod zdjęciami błagali ją , aby w końcu uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła choćby, jak ma na imię jej dziecko. Ostatecznie liczne prośby przyniosły oczekiwany efekt.

Temat wywołał w sieci potężne poruszenie. Córeczka jest bardzo podobna do mamy, a łącząca ich więź jest wręcz namacalna. Dziecko jest urocze, co oczywiście komplementowali fani w swoich wpisach na Instagramie Bomby.

Zachwyceni fani nie szczędzą maleństwu komplementów

– Fantastycznie razem wyglądacie. Świeżo upieczona mama i śliczna córeczka. W przyszłości pewnie będzie tak śliczna jak jej mama – stwierdza użytkownik.

– Jejku, jakie ślicznoty. Antosia jest przepiękna – uważa ktoś inny.

– Dziewczyny, jesteście cudowne. Nie mogę się na Was napatrzeć – czytamy komentarz internautki.

– Boska! I te urocze, małe, różowe trampeczki! Chyba zaraz zwariuję! – brzmi wpis jednej z fanek, która wyraźnie zauroczona jest małą Antosią.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz