Oszałamiająca garderoba Beaty Kozidrak. Kilkadziesiąt metrów luksusu

Beata Kozidrak pochwaliła się swoją garderobą. Luksusowe pomieszczenie ma naprawdę imponujące rozmiary. Wiele kobiet może pozazdrościć gwieździe.

Beata Kozidrak słynie ze swojego zamiłowania do oryginalnych i szykownych kreacji. Wokalistka zespołu Bajm bardzo dba o swój sceniczny wizerunek i uwielbia wyszukane stylizacje, które sprawiają, że wyróżnia się na tle innych celebrytek. Piosenkarka pochwaliła się swoją garderobą. To ogromne i luksusowe pomieszczenie.

Dziennikarka TVN miała możliwość zobaczyć, jak wygląda luksusowa garderoba jednej z najsłynniejszych polskich artystek. Jest to jasne i przestronne pomieszczenie, w którym wyeksponowano ubrania, buty, biżuterię i inne dodatki. W szafach znajdują się suknie zaprojektowane na potrzeby teledysków i koncertów.

Beata Kozidrak chwali się swoją garderobą. Jest większa niż niejeden pokój

Beata Kozidrak zaprezentowała jedną ze swoich garderób. 17-metrowy pokój jest tylko jednym z pomieszczeń, w których diwa przechowuje stylizacje na różne okazje. Szafki, na których zostały wyeksponowane najmodniejsze buty, to marzenie każdej kobiety. Beata Kozidrak pochwaliła się również swoimi scenicznymi kreacjami.

Ogromne wrażenia robią również dodatki oraz szykowna biżuteria wyeksponowana w specjalnych gablotach. Kultowa artystka bardzo lubi przebywać w swojej garderobie, jednak przyznaje, że większość strojów i dodatków zakłada wyłącznie na specjalne okazje.

„Ona ma większą garderobę niż ja pokój”. Fani komentują luksusową garderobę gwiazdy

Fani są pod wrażeniem luksusu, jakim pochwaliła się Beata Kozidrak. Jej garderoba wywołała furorę, a w sieci pojawiły się liczne komentarze:

– Ona ma większą garderobę niż ja pokój! – przyznała jedna z internautek.

– Ja mam mniejszy pokój, a moja garderoba mieści się w jednej dużej szafie – pisała inna osoba.

– Ta garderoba jest większa, niż moje całe mieszkanie – czytamy w innym komentarzu.

Nie ma wątpliwości, że Beata Kozidrak wzbudziła zazdrość wielu osób. Styl gwiazdy jest różnie oceniany, jednak jej garderoba spodobała się większej części fanów.

Tak wygląda garderoba, którą Beata Kozidrak zaprezentowała w stacji TVN Style. To w sumie kilkadziesiąt metrów ogromnego luksusu:

1

2

3

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz