Babcia Anny Lewandowskiej pozuje z prawnuczką Klarą. To zdjęcie rozczuliło internautów

Anna Lewandowska jest bardzo związana ze swoją najbliższą rodziną. Tym razem trenerka personalna pochwaliła się fotografią, na której uchwyciła uroczy moment babci z prawnuczką.

4 maja Anna i Robert Lewandowscy świętowali drugie urodziny córki Klary. Szczęśliwi rodzice w mediach społecznościowych regularnie udostępniają zdjęcia ze swoją pociechą, które rozczulają internautów.

Po raz kolejny trenerka personalna skradła serca fanom. Tym razem postanowiła pochwalić się uroczym zdjęciem, na której pozuje prababcia z prawnuczką.

„To jest ta chwila… Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce? To … piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość. To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata” – napisała żona Lewego.

View this post on Instagram

Prababcia z prawnuczką. To jest ta chwila… ♥ Co może ofiarować prawnuczka swojej prababci, a co prababcia prawnuczce? To … piękna energia, to dodanie otuchy i wiary, to wsparcie, to poczucie wolności, uśmiech, siła, to wzajemna miłość ♥ To zdjęcie zostanie w mojej pamięci na lata ? ______________________________ Great-grandmother with great-granddaughter. this moment … ❤ What great-grandmother can offer her great-grandchild and what this child can offer her granny? This … beautiful energy, it is the encouragement and faith, support, feeling of freedom, smile, strength,and mutual love❤ This picture will stay in my memory for years #annalewandowska #healthyplanbyann #family #Klara #CampbyAnn ampbyAnn

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Fani fitnesski jednogłośnie piszą, że Klara jest szczęściarą, że ma jeszcze prababcię, bo w obecnych czasach to już rzadkość. „Piękne zdjęcie! Trzymam kciuki, aby za tym szła historia..” – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. „Najcudowniejszy widok. Piękna chwila trzeba ją docenić, bo szybko przemija” – dodała kolejna.

Źródło: kobieta.wp.pl

Share

Dodaj komentarz