Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt

Michał Wiśniewski niedawno opowiadał o swojej trudnej sytuacji finansowej. Mimo to wciąż mieszka w willi, której przeciętny obywatel może mu jedynie pozazdrościć. Luksus bije po oczach.

Michał Wiśniewski należał kiedyś do grona najbogatszych Polaków. W czasach świetności zespołu Ich Troje mało kto mógł mu dorównać. Lider kultowej formacji przywykł do życia w luksusie i chętnie chwalił się swoim majątkiem w mediach. Dzięki reality show „Jestem jaki jestem” fani gwiazdora mogli zobaczyć między innymi jego okazałą willę.

Informacja o bankructwie popularnego gwiazdora okazała się ogromnym zaskoczeniem dla jego fanów. Michał Wiśniewski otwarcie mówił o problemach finansowych, jakich doświadczał w ostatnim czasie. Jak się jednak okazuje, wokalista wciąż mieszka w luksusowej willi. Przeciętny Polak może mu tylko pozazdrościć takiej posiadłości.

Gdzie mieszka teraz Michał Wiśniewski? Posiadłość gwiazdora robi wrażenie

Ostatnie miesiące były zapowiedzią kolejnych rewolucji w życiu Michała Wiśniewskiego. Planowany rozwód z Dominiką Tajner sprawił, że kontrowersyjny gwiazdor znów trafił na pierwsze strony gazet. Mimo pogorszenia sytuacji majątkowej, zięć Apoloniusza Tajnera wciąż może pozwolić sobie na luksusowe warunki.

Jak wiadomo, Michał Wiśniewski wciąż mieszka w małej wsi Łazy, która znajduje się ok. 20 kilometrów od Warszawy. Wokalista żyje z dala od miejskiego zgiełku, ale w każdej chwili może pojawić się w centrum wydarzeń. Jego willa robi niesamowite wrażenie, a jej wnętrza imponują.

Takich luksusów nie ma nikt. Michał Wiśniewski chwali się swoją willą

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał przed fanami swojego miejsca zamieszkania. Bardzo chętnie chwalił się swoją posiadłością w Internecie. To właśnie w tej willi mieszkały jego żony: Marta „Mandaryna” Wiśniewska, Anna Świątczak i Dominika Tajner. Z powodu konfliktu między małżonkami, obecna żona nie mieszka w luksusowej posiadłości.

Jak dowiedziały się media, ostatnia partnerka gwiazdora musiała zrobić remont, ponieważ w willi znajdowało się bardzo dużo pamiątek po jej poprzedniczkach.

Tak wyglądają luksusowe wnętrza willi lidera zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski wciąż żyje w luksusie, a okazałej posiadłości może pozazdrościć mu niejedna osoba:

1

2

3

4

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz