Maja Hyży wzięła ślub? Opublikowała wymowne zdjęcie

Maja Hyży na swoim instagramowym profilu pokazała zdjęcie w białym stroju, z białym, delikatnym wiankiem na głowie. Opis sugeruje, że była żona Grzegorza Hyżego wzięła ślub.

Maja Hyży napisała: „Zawsze marzyłam, by założyć białą suknię i pójść z moim ukochanym przez życie… – ale biały kombinezon też może być”. Co kryje się za wpisem i białą stylizacją? Niestety, piosenkarka niczego nie wyjaśniła. Nie od dziś wiadomo jednak, że Hyży chciałaby znów wyjść za mąż. Gwiazda co jakiś czas publikuje zdjęcia sugerujące, że do tego ważnego wydarzenia już doszło . Do tej pory fotki były jedynie efektem sesji zdjęciowych . A teraz?

Maja Hyży, choć nie skończyła jeszcze 30 lat, ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo . Jednak porażka sprzed prawie 6 lat wcale jej nie zniechęciła ani do szukania miłości, ani do marzeń o zamążpójściu. Maja w 2011 roku została żoną Grzegorza Hyżego. Po dwóch latach doszło do rozwodu. Hyży szybko związał się z Agnieszka Popielewicz, a w 2015 ożenił się z nią. Prezenterka przyjęła jego nazwisko, więc w show-biznesie działają dwie panie Hyży.

Maja i Grzegorz nie stracili kontaktu, chociaż od ich rozstania minęły lata. Ze względu na dzieci są ze sobą związani na zawsze. Razem starają się wychowywać Alexandra i Wiktora .

Maja do niedawna związana była z przystojnym przedsiębiorcą, Mateuszem. W lutym pojawiły się plotki o tym, że znów jest singielką.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Share

Dodaj komentarz