Zosia Zborowska podzieliła się z fanami radosną nowiną

Po raz pierwszy oficjalnie potwierdzili swój związek w Wigilię 2018 roku. Dzisiaj Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są już narzeczeństwem. Obydwoje podzielili się radosną nowiną z fanami za pośrednictwem Instagrama. Siatkarz zdecydował się oświadczyć Zosi w szczególny dla niej dzień. Fani cieszą się szczęściem zakochanych.

Andrzej Wrona dotychczas cieszył się w branży opinią imprezowicza. Wygląda jednak na to, że przy nowej partnerce postanowił się w końcu ustatkować. Siatkarz Onico Warszawa i aktorka Zofia Zborowska podzielili się z fanami na Instagramie radosną nowiną.

„Zweryfikowano Zablokowana 4 life @w_kracze najlepszym blokującym plusligi 2018/2019 81 bloków… ale to ten 82 zapamiętam na zawsze” – napisała Zosia na Instagramie. Opublikowała zdjęcie ze swoim ukochanym, na którym widoczny jest pierścionek zaręczynowy.

Taką samą fotografię na swoim profilu opublikował też Andrzej Wrona.

„Oprócz 81 bloków w sezonie 2018/2019 , w zeszły weekend udało mi się zrobić ten jeden, najważniejszy, pojedynczy blok na @zborowskazofia” – napisał siatkarz.

Andrzej Wrona zdecydował się na oświadczyny w wyjątkowym dla Zosi dniu. 17 maja jego wybranka obchodziła 32 urodziny, wtedy też zgodziła się zostać żoną siatkarza.

„Andrzej chciał, żeby na długo zapamiętała ten wieczór. Byli tam jej bliscy znajomi i przyjaciele, w tym Ola Domańska, z którą Zosia jest ostatnio blisko. Uznał więc, że to będzie świetna okazja do poproszenia jej o rękę” – Pudelek.pl przytacza słowa znajomego pary.

Zosia i Andrzej są ze sobą zaledwie kilka miesięcy, ale w show biznesie zdążyli już wyrobić sobie miano nowej „power couple”. O ich związku plotkowano w mediach już od dłuższego czasu, ale oni sami potwierdzili te doniesienia w Wigilię ubiegłego roku. Od tamtej chwili w mediach społecznościowych para regularnie publikowała wspólne zdjęcia i relacje. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie, a miłość dodaje im skrzydeł. Ich szczęściem cieszą się nie tylko znajomi i przyjaciele, ale także fani.

W komentarzach pod zdjęciem na Instagramie pojawiło się wiele wpisów z gratulacjami dla świeżo upieczonych narzeczonych. My również dołączamy się do życzeń i gratulacji!

1

2

3

4

5

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz