Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła. Pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła jego imię

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła. Aktorka „Pensjonatu nad rozlewiskiem” powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Przy okazji pokazała na Facebooku jego zdjęciem. Zdradziła też imię potomka.

Do tej pory Anna Czartoryska naprawdę rzadko chwaliła się życiem prywatnym. W sieci można co prawda znaleźć jeszcze zdjęcia aktorki z jej dziećmi: synem Ksawerym i córką Janiną, ale jest ich naprawdę niewiele. O tym, że Anna Czartoryska-Niemczycka i jej mąż Michał Niemczycki spodziewają się trzeciego dziecka, fani dowiedzieli się dopiero wtedy, kiedy aktorka „Pensjonatu nad rozlewiskiem” miała już spory brzuszek. Potem Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała zdjęcia z baby shower.

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła

Tym razem aktorka zdradziła, że już po raz kolejny została mamą. Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła syna. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem chłopca. Zdradziła również jego imię.

„Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego. Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami” – napisała na Facebooku aktorka „Pensjonatu nad rozlewiskiem”.

Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej serdecznie gratulujemy.

Anna Czartoryska-Niemczycka – kto to? Kariera, życie prywatne, dzieci

Anna Czartoryska to aktorka i wokalistka. Wystąpiła w wielu serialach oraz sztukach teatralnych. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w Warszawie, a także Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza.

Oprócz występów w teatrze i śpiewania Anna Czartoryska jest również aktorką serialową. Wystąpiła m.in. w produkcjach: „Nad rozlewiskiem”, „Szpiedzy w Warszawie”, „Na dobre i na złe”, „Szpilki na Giewoncie”, „Życie nad rozlewiskiem”, „Ojciec Mateusz”, „Miłość nad rozlewiskiem”, „Nowa”, „Przystań”,”Pensjonat nad rozlewiskiem”, „Dom nad rozlewiskiem”.

Ponadto Anna Czartoryska-Niemczycka pojawiła się w programach „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Idol”.

View this post on Instagram

Each day is valentine’s day ❤️ @michcioman

A post shared by Anna Czartoryska-Niemczycka (@annaczartoryska_niemczycka) on

Anna Czartoryska jest córką Stanisława Czartoryskiego i Ewy Komorowskiej. 1 kwietnia 2013 roku wyszła za mąż za Michała Niemczyckiego. Para ma razem syna Ksawerego i córkę Janinę. Teraz na świecie pojawił się kolejny chłopiec Antoni.

Źródło: Plejada.pl

Share

Dodaj komentarz