Rozenek krytykuje takie zachowanie celebrytek. „To jest absolutnie bzdura”

Małgorzata Rozenek-Majdan została zapytana, co sądzi o celebrytkach, które zaledwie kilka dni po porodzie chwalą się płaskim brzuchem i nienaganną figurą. Perfekcyjna Pani Domu przyznała, że nie podoba jej się takie zachowanie, a tłumaczenie celebrytek, które twierdzą, że to zasługa ćwiczeń, też do niej nie przemawia. Pochwaliła jednak jedną kobietę, która niedawno urodziła.

Celebrytki przyzwyczaiły nas do tego, że zaledwie kilka dni po porodzie chwalą się w sieci idealną sylwetką.Patrząc na takie zdjęcia czasem nie ma ani śladu po niedawnej ciąży i porodzie. W komentarzach pada masa pytań, jak im się to udaje. Te tłumaczą to najczęściej ćwiczeniami, albo polecają kosmetyki, które mają niwelować rozstępy. Zdjęcia budzą kontrowersje, bo z jednej strony motywują, a z drugiej wpędzają w kompleksy…

Małgorzata Rozenek-Majdan krytykuje celebrytki

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Party.pl przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie. Nie ukrywa, że nie podoba jej się chwalenie utratą kilogramów po ciąży. „Perfekcyjna” ma też wątpliwości co do tego, że to zasługa ćwiczeń pomaga w szybkim powrocie do formy sprzed ciąży. – Bardzo nie podoba mi się ta moda na pokazywanie, kilka dni, tydzień, dwa tygodnie, po porodzie płaskich brzuchów i mówienie, że to dlatego, że się ćwiczyło w ciąży. Albo to dlatego, że się o siebie dbało, albo pokazywanie: ja jestem bardziej zdyscyplinowana i dlatego tak wyglądam. To jest absolutnie bzdura – zaczęła.

Stwierdziła, że sama jest aktywna fizycznie od dziecka, a mimo to po ciąży przez kilka miesięcy walczyła o powrót do sylwetki sprzed porodu. – Ja ćwiczyłam całe życie. Od 10. roku życia byłam w szkole baletowej i ćwiczyłam po dziewięć godzin na dobę. Byłam zawsze osobą niezwykle aktywną. W każdej ze swoich ciąż tyłam 30 kg. Wracałam ze szpitala do domu z brzuchem wielkości brzucha w 7. miesiącu. I z takim brzuchem przez następne kilka miesięcy bardzo mozolnie walczyłam. I nie ma tu nic ilość ćwiczeń i kiedy się ćwiczyło. Kobiety różnie reagują na ciążę – powiedziała Rozenek-Majdan.

Chwali Meghan Markle

„Perfekcyjna” dodała, że chwalenie się idealnym ciałem może być inspirujące, ale też krzywdzące dla niektórych osób. – Moim zdaniem wrzucanie zdjęć, gdzie wygląda się rewelacyjnie po porodzie może być inspiracyjne i fajnie, że niektóre kobiety tak mają, ale uważam, że to jest trochę zawstydzające inne kobiety. Procent kobiet, które wyglądają po porodzie, jak przed zajściem w ciążę jest dużo, dużo mniejszy niż takich, które wyglądają fizjologicznie normalnie – tłumaczyła.

Choć wprost nie powiedziała, kogo ma na myśli, to otwarcie pochwaliła jedną ze znanych kobiet, która po urodzeniu dziecka pokazała nieidealną sylwetkę. – Meghan Markle pokazała prawdziwą siłę i pewność siebie. Wyszła i pokazała: jestem kobietą, która przed chwilą urodziła synka. I tak wygląda kobieta, która urodziła syna i nie ma się czego wstydzić. To jest normalne – zakończyła.

1

2

3

4

5

Źródło: fakt.pl

Share

Dodaj komentarz