Kryzys u Wieniawy i Królikowskiego? „Julka za dużo pracuje”

Kochają się na zabój, ale to nie wystarcza do pełni szczęścia. Fakt dowiedział się, że związek Antka Królikowskiego (29 l.) i Julii Wieniawy (20 l.) znalazł się na zakręcie. Aktor narzeka na to, że zapracowana ukochana ma dla niego coraz mniej czasu, co jest czasem przyczyną sporów. Czy to początek końca tej miłości? Oby nie!

Od kiedy Julia Wieniawa została jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia, zaczęła oddalać się od Antka Królikowskiego. Nawet gdy znajdzie wolną chwilę, gwiazda woli iść na imprezę (często płacą jej za to niemałe pieniądze) niż spędzić czas sam na sam z partnerem w domowych pieleszach. A gdy już mogłaby poświęcić mu dzień, często jest tak, że wtedy akurat pracuje Królikowski.

– Antek żali się znajomym, że Julka nie ma dla niego czasu ile miała jeszcze rok temu i ciągle z nim nie zamieszkała. On bardzo ją kocha i nie chce jej stracić, ale czuje, że wymyka mu się z rąk – słyszymy od znajomego pary. A co na to Wieniawa? – Nie rozumie do końca tych pretensji.

Chce jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut i oczekuje od Królikowskiego zrozumienia. W końcu dostaje propozycje ciekawych ról z których zrezygnować byłoby grzechem – dodaje nasze źródło.

  1. Julia Wieniawa

1

Julia Wieniawa skończy w tym roku 20 lat

2. Antoni Królikowski

2

Antek chciałby by jego ukochana mniej pracowała

3. Julia Wieniawa z ukochanym

3

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd młodego pokolenia

4. Julia Wieniawa i Antoni Królikowski

4

Para często pojawia się razem na bankietach

5. Julia Wieniawa i Antoni Królikowski

5

Julia Wieniawa zgarnia wielkie pieniądze za przychodzenie na imprezy show-biznesowe

Źródło:fakt.pl

Share

Dodaj komentarz