Norbi odchodzi z „Jaka to melodia”? „Jaka to melodia” zyska nowego prowadzącego

„Jaka to melodia” dla wielu fanów show już nie jest tym samym programem od momentu, kiedy prowadzącym został Norbi. Teraz w mediach pojawiły się szokujące doniesienia, że stacja chce zastąpić muzyka kimś zupełnie innym.

„Jaka to melodia” szczególnie w ostatnim czasie musi zmagać się z dużą krytyką ze strony widzów. Chodzi nie tylko o zmianę prowadzącego z Roberta Janowskiego na Norbiego, ale i inne mniejsze zmiany w strukturze programu. Jego zagorzali fani szczególnie cenili show za fakt, że można było w nim usłyszeć naprawdę znane, a wręcz kultowe piosenki, które wcale nie muszą być najnowszymi przebojami.

Jednak i tak największe wiadro pomyj wylało się na Norbiego, który wcale nie starał się kopiować Janowskiego, a wprowadzał do programu własny charakter. Widać to chociażby po jego częstych żartach, jednak to nie przekonało do muzyka widzów. W internecie pełno jest wiadomości pozostawionych przez widzów, którzy nie przepuszczą nowemu prowadzącemu ich ulubionego show nawet najmniejszej pomyłki.

„Jaka to melodia” zyska nowego prowadzącego

Widząc tak negatywny odzew ze strony widzów kultowego programu TVP, było niemalże pewne, że stacja prędzej czy później zdecyduje się na kolejną zmianę prowadzącego. W mediach pojawiła się właśnie informacja, wedle której może to nastąpić szybciej, niż wiele osób podejrzewało. Otóż wedle tych doniesień już od startu kolejnego sezonu programu, ma go poprowadzić zupełnie nowy muzyk, chociaż ciężko powiedzieć, czy będzie to zmiana na lepsze.

Chodzi dokładnie o Rafała Brzozowskiego, który do tej pory prowadził „Koło fortuny”. Wedle informacji zawartych w mediach muzycy mają dosłownie zamienić się miejscami i w ten sposób Norbi poprowadzi „Koło fortuny”, a Brzozowski „Jaka to melodia”.

Może to przysporzyć kolejnych problemów muzycznemu teleturniejowi TVP, ponieważ Brzozowski był już autorem naprawę wielu żenujących wręcz sytuacji, a jego każdorazowy występ wokalny przed kamerami stacji internauci przyjmują bardzo chłodno. Mimo wszystko sprawa wydaje się już być przesądzona, ponieważ pojawiło się nawet odpowiedź z biura prasowego stacji, które jest wynikiem pytania postawionego przez portal Wirtualne Media.

– Obaj prowadzący doskonale poradzili sobie w dotychczasowych rolach, więc pora na nowe wyzwania – odpowiedziało biuro prasowe TVP.

Źródło: pikio.pl

Share