Gwit pokazała zdjęcie w łóżku. Posypały się komentarze

Dominika Gwit pokazała zmysłowe zdjęcie. Znów wywołała lawinę komenatrzy
– Czuję się bosko – napisała w ostatnim poście aktorka. Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów.

Dominika Gwit jako jedna z nielicznych aktorek nie wstydzi się tego, że przybiera na wadze. Postawa, w której kobieta w pełni akceptuje siebie jest zdecydowanie godna pochwały. W przypadku aktorki pojawia się coraz więcej komentarzy, że zaczyna przesadzać i promować niezdrowy tryb życia. Ona jednak zdaje się tym nie przejmować. Ostatnio zamieściła na swoim profilu zdjęcie z niedawnej zmysłowej sesji. – Hej kobieto, jesteś piękna; jestem kobietą; kocham to; czuję się bosko – napisała zadowolona aktorka na Instagramie pod zdjęciem, na którym kokieteryjnie pozuje na łóżku.

Pod postem znów rozpoczęła się dyskusja. Znalazło się sporo fanów, którzy doceniają aktorkę za to, że nie wstydzi się swojego ciała i udowadnia, że można czuć się wyjątkowo w każdym rozmiarze. W komentarzach nie omieszkali okazać jej uznania.

– To ktoś inny nie potrafi zrozumieć, że można czuć się lepiej, niż wtedy kiedy czuliśmy się świetnie. Zmieniamy się cali, nie tylko fizycznie. Ten cały wszechobecny body shaming, doprowadza do złego samopoczucia, braku akceptacji, krytycznego podchodzenia do wielu codziennych spraw – pisał jeden z internautów.

– Zmieniają się kanony piękna. A wyżej już pisałam, że nie chodzi tu o to że każdy ma być piękny i szczupły. Świat tak nie działa. Może i dobrze, bo dzięki temu jesteśmy różnorodni. W dobie internetu i portali społecznościowych takich nawet jak instagram, pokazujemy to co chcemy pokazać – wtórował inny.

– Podziwiam Cię kobieto! Powiedz mi jak Ty to zrobiłaś że od ciebie aż bije samoakceptacja i pewność siebie? Ja od lat walczę z demonami , podziwiam cię za to bardzo że potrafisz być sobą i kochać siebie taka jaką jesteś – dodała inna fanka.

Nie wszyscy jednak popierają aktorkę. Wielu internautów zauważa, że dobrze jest akceptować siebie, ale w pierwszej kolejności trzeba dbać o siebie i promować zdrowy tryb życia. Zwłaszcza, że wśród fanek aktorki jest wiele młodych dziewcząt, które walczą z problemami z wagą i nie mają pewności, którymi radami warto się sugerować.

– Fajna energia, lecz proszę nie propagować niezdrowego trybu życia i tej paskudnej choroby, którą jest otyłość. Kiedy była Pani szczupła , mówiła wtedy o zdrowiu, teraz ma odwrót. To jest żenujące – odpowiedział w kontrze do fanów inny użytkownik Instagrama. A wy co sądzicie, kto ma rację w tej dyskusji?

Gwit pokazała zdjęcie w łóżku

Share

Dodaj komentarz