Tak wygląda żona Zenka Martyniuka. Urocze zdjęcia

Zenon z ukochaną żoną na ślubie syna. Taka miłość się nie zdarza!

Tak wygląda żona Zenka Martyniuka

W pierwszą sobotę października syn Króla Disco Polo, Daniel wziął ślub z piękną Eweliną w Grabówce pod Białymstokiem. Gdy para mówiła sobie sakramentalne „tak” przed ołtarzem, towarzyszyły im tłumy najbliższych oraz oczywiście rodzice. Pani Danuta Martyniuk, mama Daniela, nie hamowała łez.

Ewelina jest młodsza od swojego męża o 10 lat, co początkowo miało stanowić przeszkodę dla zakochanych. Na szczęście zwyciężyło uczucie i upór Daniela, dziś już Ewelina jest panią Martyniuk.

Ze łazami w oczach i wzruszeniem przysięgi wysłuchali także Zenek i Danuta Martyniukowa. Pewnie wspominali swój najważniejszy dzień, ponad 3 dekady temu. Martyniuk w wywiadach zawsze powtarza, że żona jest jego największą miłością, Nie skąpi jej także nietanich podarunków.

Tak wygląda żona Zenka Martyniuka

– Kocham rozpieszczać moją Danusię. Żona uwielbia kwiaty i przynoszę jej je przez cały rok. Więc od stycznia do grudnia są u nas w wazonach świeże kwiaty. Do tego kupuję jej bransoletki i zmysłowe perfumy. Lubię też zaskoczyć ją jakimś niecodziennym drobiazgiem. Zawsze zabieram ją też ze sobą w trasę po Stanach Zjednoczonych, bo Danusia uwielbia podróże – powiedział kiedyś „Faktowi” Martyniuk.

Tak wygląda żona Zenka Martyniuka

Gdy zobaczyłem Danusię podczas jednej z majówek w Grabówce, od razu mi wpadła w oko. Miała w sobie to coś: była fajnie ubrana, zgrabniutka. Miała na sobie różową sukieneczkę, no i te jej nogi. Pielęgniareczka – wyznał gwiazdor.

Tak wygląda żona Zenka Martyniuka

Mimo tego, że Martyniuk w swojej branży osiągnął już wszystko, zarabia ogromne pieniądze na koncertach, wciąż jest tym samym prostym – jak mówi o sobie – chłopakiem,u boku tej samej ukochanejkobiety. Podczas ślubu syna trzymali się za dłonie i wspierali. Na pewno życzą Danielowi takiego szczęścia w miłości.

Tak wygląda żona Zenka Martyniuka

Share

Dodaj komentarz