Grażyna Wolszczak kończy niedługo 60 lat. Wygląda olśniewająco (Wideo)

Grażyna Wolszczak, choć kończy w tym roku 60 lat, wygląda olśniewająco. Urody zazdrościć jej może wiele dużo młodszych koleżanek z branży. Aktorka olśniewa swoim wyglądem.

Grażyna Wolszczak już od początku lat 80. występuje w polskich teatrach i produkcjach filmowych. Przez ten czas zdobyła ogromną popularność.

Obecnie jej najważniejszą rolą jest odgrywanie Grażyny Weksler, matki Sabiny i byłej żony Karola (Karol Strasburger) w serialu Telewizji Polsat „Pierwsza miłość”. Aktorka na planie czuje się świetnie i z wielkim entuzjazmem patrzy w przyszłość.

Wyrazem optymizmu jest jej pojawienie się na firmowej imprezie, na której zaprezentowano przyszłą ramówkę. Gwiazda wyglądała tak olśniewająco, że trudno uwierzyć ile ma lat.

Grażyna Wolszczak wygląda jak przepiękny anioł

Gwiazda przybyła na organizowane przez Polsat przyjęcie w świetnym stylu. Wrażenie robiły jej skrócone i wyprostowane włosy, doskonale dopasowany makijaż i ubiór. Wszystko to złożyło się w nienaganną prezencję, która doskonale do niej pasowała.

Wolszczak włożyła aksamitny garnitur w purpurowej barwie i różowe szpilki. Zestaw idealnie podkreślał jej doskonałą figurę i zwracał uwagę.

1

Łatwo przy tym wszystkim zapomnieć ile Grażyna Wolszczak ma lat. Gwiazda już w grudniu tego roku skończy „sześćdziesiątkę”. Pomimo upływu lat wciąż wygląda świetnie, a figury i urody mogą pozazdrościć jej o wiele dekad młodsze koleżanki.

Bez wątpienia serialowa Weklser brylowała na odbywającym się w centrum Warszawy przyjęciu. Nic tylko zazdrościć i życzyć powodzenia w nowej ramówce.

Gdzie oglądać „Pierwszą miłość”?

Nowy sezon najważniejszego serialu Polsatu ruszy już po wakacjach. Jak co roku czekają nas wielkie niespodzianki, romanse i zwrotu akcji. Gdzie i kiedy można oglądać serial „Pierwsza miłość„?

Emisja nowego sezonu rozpocznie się 6 września w telewizji Polsat. Będziemy świadkami zdrady i wyroku więzienia. Dowiemy się także, co dalej z romansem Pawła i Sabiny. Niedawno także pojawiły się plotki o ich związku poza filmem. Czy Michał Malinowski Urszula Dębska są parą?

– Nic mi na ten temat nie wiadomo. Pracujemy razem i już nie tylko przy serialu, ale też przy innych projektach i jeszcze jakieś kolejne są przed nami. Także tyle mam do powiedzenia – powiedziała mediom Dębska.

Share

Dodaj komentarz