Katarzyna Cichopek w romantycznej sesji z mężem. Jak oni się kochają

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojawili się na okładce magazynu „Gala”. Para niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu. W rozmowie dla gazety opowiedzieli między innymi o kryzysach w związku. Co wyznali?

Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Są razem od ponad 10 lat, ale rzadko udzielają wspólnych wywiadów. Wyjątek po dość długiej przerwie zrobili dla programu „Gwiazdy Cejrowskiego”, w którym opowiedzieli o swoim związku, wzlotach i upadkach, a także o tym, jak udało im się przetrwać wszelkie kryzysy.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na okładce „Gali”

Teraz Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pojawili się na okładce magazynu „Gala”. Była ku temu okazja, ponieważ para niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu. Piękna sesja zdjęciowa odbyła się w Zakopanem.

Marcin Hakiel w rozmowie dla magazynu przyznał, że on i jego żona w życiu prywatnym kierują się jedną zasadą. „Trzymamy się razem, pomagamy sobie, niezależnie od tego, co dzieje się w naszym życiu prywatnym czy zawodowym. Poza tym stosujemy się do bardzo prostej zasady: cokolwiek się dzieje, robimy swoje” – wyznał w „Gali”.

Tancerz przyznał też, że na początku czuł się przytłoczony. „Pamiętam, że w pewnym momencie poczułem się przytłoczony nową rzeczywistością. Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi – to wszystko zaczęło mnie przerastać. Nie umiałem też odpuścić życia towarzyskiego, weekendów spędzanych ze znajomymi, wspólnych wyjść.” – mówił.

Z kolei Katarzyna Cichopek dodała, że teraz opieka jej męża nad dziećmi Adamem i Heleną jest wzorowa. „Miło na nich popatrzeć, kiedy razem rozmawiają. Wzruszyłam się wczoraj, kiedy zobaczyłam, jak Adaś podchodzi do Marcina i mówi do niego: „Kocham cię, tato”” – mówiła.

Jak widać, para przetrwała wszelkie kryzysy i teraz już wszystko jest dobrze.

Katarzyna Cichopek – kto to?

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Od lat wciela się w postać Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość”. Udział Cichopek w „Tańcu z gwiazdami” zupełnie odmienił jej życie. To tam poznała obecnego męża Marcina Hakiela. Para jest ze sobą od lat, a niedawno świętowała 10. rocznicę ślubu. Wychowują dwoje dzieci: córkę Helenę i syna Adama. Aktorka ma 36 lat, a jej mąż o rok mniej.

Źródło: plejada.pl

Share

Dodaj komentarz