Michał Szpak w Stonehenge. Poczuł magię kamiennych kręgów?

Michał Szpak uwielbia mistyczne podróże. Nic więc dziwnego, że wokalista postanowił w końcu zwiedzić owiane legendami kamienne kręgi Stonehenge. Zobacz jego zdjęcia z tej wyprawy!

Michał Szpak nie potrafi długo siedzieć w jednym miejscu. Gdy tylko znajdzie wolną chwilę w swoim napiętym grafiku, to pakuje manatki i rusza w drogę. Tym sposobem w ostatnim czasie zwiedził już takie kraje, jak Stany Zjednoczone czy Izrael. Korzystając z długiego weekendu listopadowego wokalista zwiedził jedno z najbardziej fascynujących i tajemniczych miejsca na świecie – kamienne kręgi Stonehenge. Na wyprawę do południowej Anglii trener „The Voice of Poland” zabrał troje przyjaciół, co udało nam się ustalić na podstawie jego relacji na Instagramie. Szpak zamieścił tam też kilka zdjęć, dzięki czemu wiemy, że miał okazję podziwiać słynną budowlę w idealnych warunkach – trafił bowiem na bardzo słoneczny dzień.

Michał Szpak w Stonehenge

– Udało mi się zobaczyć kolejne energetyczne miejsce na mojej mapie, z czego jestem bardzo szczęśliwy – powiedział Michał Szpak.

Na temat kamiennych kręgów Stonehenge krąży wiele teorii. Badacze dawnych cywilizacji twierdzą, że prawdopodobnie związane były z kultem Słońca i Księżyca. Wszyscy, którzy dobrze znają Michała Szpaka, wiedzą, że są to bliskie mu tematy.

Michał Szpak zwiedził kamienne kręgi Stonehenge

Michał Szpak zwiedził kamienne kręgi Stonehenge

Michał Szpak w Anglii

Michał Szpak w Anglii

Michał Szpak zwiedził kamienne kręgi Stonehenge

Michał Szpak zwiedził kamienne kręgi Stonehenge

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *