Anna Starmach urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka

Anna Starmach została mamą. Jurorka programów „MasterChef” i „MasterChef Junior” doczekała się swojego pierwszego dziecka. Szczęśliwa gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie pociechy. Przy okazji zdradziła płeć i imię maleństwa.

Anna Starmach nie ukrywa, jak bardzo jest szczęśliwa. Jurorka i jej mąż Piotr Kusek doczekali się dziecka. Wiemy już, że córka otrzyma imię Jagna.

„Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś” – zaczęła swój wpis na Instagramie dumna mama.

Anna Starmach urodziła

Potem Anna Starmach przyznała, że dzięki Jagnie będzie teraz miała bajkowe życie.

„Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena” – napisała.

Przy okazji jurorka programu „MasterChef” pokazała też urocze zdjęcie dziewczynki.

W komentarzach posypały się gratulacje. Życzenia złożyli fani, ale i gwiazdy.

„Ale piękne imię! Cudowności” – napisała Katarzyna Zielińska.

My także przyłączamy się do gratulacji i życzeń dla Anny Starmach oraz jej rodziny.

Anna Starmach – kto to?

Anna Starmach znana jest z emitowanych na antenie TVN produkcji „MasterChef” i „MasterChef Junior”, w których jest jurorką. Można ją zobaczyć także w programie „Pyszne 25” na TVN Style i w kuchni „Dzień dobry TVN”.

Anna Starmach ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale jej prawdziwą pasją jest gotowanie. Uczyła się w Le Cordon Blue w Paryżu i wydała książkę z własnymi przepisami. Odbyła także staże w renomowanych restauracjach, posiadających trzy gwiazdki Michelin.

Jest córką krakowskich historyków i kolekcjonerów sztuki Teresy i Andrzeja Starmachów. Ma 31 lat. We wrześniu 2017 roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Piotra Kuska.

Źródło: plejada.pl

Share

Dodaj komentarz