Córka Salety znów walczy o zdrowie. Potrzeba nowej nerki

Córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jak poinformowała matka Nicole Salety, dziewczyna przeszła dwa przeszczepy nerki. Niestety, druga operacja nie przebiegła pomyślnie, a organ się nie przyjął.

„Lekarze nie są w stanie zdiagnozować, dlaczego nerka krzepnie” – ujawniła w rozmowie z Wideoportalem Ewa Pacuła, matka 24-letniej Nicole Salety, która od wielu lat walczy o zdrowie.

Córka Przemysława Salety i Ewy Pacuły już jako nastoletnia dziewczynka musiała przejść operację przeszczepu nerki. Znany sportowiec oddał Nicole własny organ, a o sprawie pisały media w całym kraju. Jak wtedy informowała rodzina, pierwszy przeszczep nerki przebiegł pomyślnie.

Córka Salety potrzebuje nowej nerki

Niestety, tyle szczęścia nie było przy kolejnej operacji. Jak ostatnio wyjawiła Ewa Pacuła, Nicole Saleta ponownie musi znaleźć dawcę nerki. Poprzednia, pobrana ze zwłok, nie przyjęła się w ciele dziewczyny.

„Drugi przeszczep się nie przyjął. Nicole czuje się dobrze, jest na dializach, ale niestety drugi przeszczep się nie udał. (…) Pierwszy był udany, przeszczepiony organ funkcjonował parę lat. Po drugim nerka po pół roku poszła do kosza. (…) Lekarze nie są w stanie zdiagnozować, dlaczego nerka krzepnie” – powiedziała w wywiadzie Ewa Pacuła.

W rozmowie matka Nicole Salety zapowiedziała, że musi zdiagnozować przyczyny krzepnięcia nerki córki, po czym najprawdopodobnie będzie szukać dawcy nerki. Życzymy powodzenia!

Przemysław Saleta – życie prywatne, związki, dzieci

Przemysław Saleta jest kick-bokserem i bokserem, który ma na koncie m.in. tytuł mistrza świata i Europy. Od lat realizuje się również jako osobowość medialna, a przez udział w licznych programach rozrywkowych nosi miano „weterana telewizyjnych shows”.

Prywatnie Przemysław Saleta jest szczęśliwym ojcem dwóch córek. Starsza, Nicole Saleta, jest owocem jest związku z Ewą Pacułą. Drugą dziewczynkę, Nadie, urodziła mu kolejna partnerka, Ewa Byzdra.

Źródło: plejada.pl

Share

Dodaj komentarz