Kaja paschalska już tak nie wygląda. Co stało się z jej pięknymi włosami?

Kaja Paschalska pokazała na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Aktorka serialu „Klan” postanowiła zmienić fryzurę. Po jej długich włosach już nic nie zostało. Teraz ma znacznie krótsze, ale to jeszcze nie wszystko. Paschalska przefarbowała je. Jak wygląda?

Kaja Paschalska to aktorka, która od lat związana jest z serialem „Klan”. To właśnie w tej produkcji wciela się w postać Oli Lubicz. Serial „Klan” od 21 lat jest na antenie i dokładnie tyle czasu gra w nim Paschalska. W życiu jej postaci ostatnio wiele się wydarzyło.

Kaja Paschalska zmieniła fryzurę

Kaja Paschalska niedawno pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, które zaskoczyły fanów aktorki. Gwiazda serialu „Klan” wyznała, że postanowiła przejść metamorfozę. Aktorka ścięła swoje długie włosy. Przy okazji przefarbowała je. Po rudym kolorze nie ma już ani śladu.

„Zmiana jest fajna. Szczególnie, jeśli nie dzieje się tylko na głowie, ale wynika z tego co zmienia się w środku. W głowie” – zaczęła swój wpis.

Potem Kaja Paschalska postanowiła opowiedzieć o tym, dlaczego nie jest łatwo podjąć decyzję o przejściu metamorfozy.

„Wiele osób ma o sobie bardzo konkretne wyobrażenie i jeszcze konkretniejsze oczekiwania względem siebie. Uformowane przez lata, często przez innych ludzi. To jest dla mnie, to nie, z tym sobie nie poradzę, powinnam to, nie powinnam tamtego (…) Cudownie jest odważyć się wyjść z tego wygrzanego przez lata comfort zone. Nie po to, żeby od razu rzucić się na główkę w nieznane (…) Brzmi banalnie, ale czasem ciężko jest odpowiedzieć szczerze. Szczególnie jeśli odpowiedź wychodzi poza ramy obrazu siebie, którego zazwyczaj tak zawzięcie bronimy w swojej głowie” – stwierdziła.

Aktorka serialu „Klan” przyznała też, że ostatni raz zmieniła się ponad 10 lat temu.

„Badam/sprawdzam/przekraczam swoje‘granice w swoim tempie (w sumie w kwestii włosów – ostatni raz ścięłam je ponad dekadę temu więc to był dla mnie szalony krok) i sprawia mi to ogromną radochę. Dobrze mi z tą przestrzenią w głowie. A o to przecież chodzi, nie?” – pytała.

W końcu pochwaliła się metamorfozą. Dziś nie ma już długich, rudych włosów. Fani byli zachwyceni.

„Piękna Kaja”, „Bardzo ładnie”, „Wyglądasz super”, „Pięknej kobiecie w każdym stylu ładnie”, „Super laseczka”, „Świetnie wyglądasz”, „Zmiana na plus”, „Uroczo” – pisali w licznych komentarzach pod zdjęciem.

Jak teraz prezentuje się Kaja Paschalska, a jak wyglądała przed metamorfozą? Zobaczcie sami.

1

View this post on Instagram

Zmiana jest FAJNA. Szczególnie jeśli nie dzieje się tylko na głowie, ale wynika z tego co zmienia się w środku. W GŁOWIE. Wiele osób ma o sobie bardzo konkretne wyobrażenie i i jeszcze konkretniejsze oczekiwania względem siebie. Uformowane przez lata, często przez innych ludzi. To jest dla mnie, to nie, z tym sobie nie poradzę, powinnam to, nie powinnam tamtego #blablabla Cudownie jest odważyć się wyjść z tego wygrzanego przez lata comfort zone. Nie po to, żeby od razu rzucić się na główkę w nieznane (chociaż pewnie tak też można #yougogirl ?) Po prostu wyleźć, rozejrzeć się i zrobić UPDATE – jak ja to widzę? Co czuję? Co tak naprawdę mi się podoba? Czy czegoś mi brakuje? Na co mam dzisiaj ochotę? Brzmi banalnie, ale czasem ciężko jest odpowiedzieć szczerze. Szczególnie jeśli odpowiedź wychodzi poza ramy obrazu siebie, którego zazwyczaj tak zawzięcie bronimy w swojej głowie. I nie chodzi o to, żeby zastąpić stare oczekiwania nowymi. Nieeeeeee. Chodzi o to, żeby przewietrzyć mózg, dać sobie trochę luzu, przestrzeni. Poprzyglądać się, sprawdzić, zbadać. Badam/sprawdzam/przekraczam swoje ‘granice’ w swoim tempie (w sumie w kwestii włosów – ostatni raz ścięłam je ponad dekadę temu więc to był dla mnie szalony krok ??) i sprawia mi to ogromną radochę. Dobrze mi z tą przestrzenią w głowie. A o to przecież chodzi, nie? ? @grzegorzduzy człowiek z wielkimi marzeniami i jeszcze większą pasją. Niesamowicie wrażliwy i profesjonalny. Dziękuję! Było warto. Uśmiech nie schodzi ?

A post shared by Kaja Paschalska (@kajapaschalska) on

Kaja Paschalska – kto to?

Kaja Paschalska to nie tylko aktorka, ale też i piosenkarka. Jej znakiem charakterystycznym do tej pory była burza rudych włosów. Zadebiutowała już w wieku 10 lat w serialu „Klan” i do dzisiaj jest kojarzona z postacią Oli Lubicz. Śpiewająca aktorka ma na swoim koncie solowe albumy. Wystąpiła w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Źródło: plejada.pl

Share

Dodaj komentarz