Paskudna choroba rujnuje jej życie, wymaga całodobowej opieki. Tak wielkiej krzywdy Katarzyna Dowbor nie zniosła i wzięła sprawy w swoje ręce

Katarzyna Dowbor postanowiła nie siedzieć obojętnie wobec problemu, który w ostatnim czasie udało jej się dostrzec. Gwiazda telewizji Polsat stwierdziła, że musi zareagować i podjąć pierwsze kroki, by udało się poprawić sytuację. Już niedługo będziemy mogli oglądać efekty jej działań.

Katarzyna Dowbor w ostatnich latach poświęciła się niemal wyłącznie pomocy innym w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Kilka miesięcy temu gwiazda sama przyznała, że pomoc najbiedniejszym rodzinom doprowadziła ją do fatalnego stanu zdrowia, w związku z czym musiała zadbać o siebie. Po pewnym czasie przyniosło to efekty i dziś celebrytka wygląda na pełną sił do działania.

Z pewnością przydadzą się one przy produkcji kolejnych odcinków popularnego programu, którego dawna prezenterka Telewizji Polskiej jest twarzą. Już niebawem będziemy mogli zobaczyć, z jak wielkim dramatem musiała zmierzyć się doświadczona gwiazda telewizji. Po raz kolejny nie pozostała ona obojętna wobec ludzkiej tragedii i postanowiła zadziałać, by inni mogli liczyć na lepsze warunki do życia.

Katarzyna Dowbor nie zniosła tak wielkiej krzywdy

Tym razem ekipa programu „Nasz Nowy Dom” postanowiła wybrać się do Lisewa, niewielkiej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim. Mieszkanie mają tam państwo Danuta i Tadeusz, którzy niestety nie mogą liczyć na dogodne warunki do życia. Są one wręcz przerażające, w związku z czym Katarzyna Dowbor szybko zdecydowała, że wraz ze swoją ekipą pomoże rodzinie.

Państwo Danuta i Tadeusz mają dwie córki: 14-letnią Zuzię i 12-letnią Dominikę. Z krótkiego materiału dowiedzieliśmy się, że młodsza z dziewczynek choruje na cukrzycę. Niestety chodzi o jedną z poważniejszych odmian tej choroby, w związku z czym 12-latka musi pozostawać pod całodobową opieką swoich rodziców i nie może beztrosko cieszyć się życiem. Mama musi nawet chodzić razem z nią do szkoły, by pomagać jej w codziennym funkcjonowaniu.

Katarzyna Dowbor pomoże potrzebującym w kolejnym odcinku swojego programu

Warunki mieszkaniowe rodziny są fatalne. W ich domku łazienka pełni jednocześnie funkcję kotłowni, w związku z czym kąpiel zazwyczaj wiąże się ze sporym ryzykiem doprowadzenia do koszmarnego wypadku. Sam dom jest dość wąski, a niemal wszystkie pokoje są przechodnie, przez co żadna z osób w rodzinie nie może liczyć na chwilę samotności.

Już niebawem będziemy mieli okazję przekonać się, jak będzie wyglądać pomoc dla biednych mieszkańców Lisewa. Dowiedzieliśmy się, że odcinek przedstawiający pomoc rodzinie zostanie wyemitowany już niebawem. Widzowie mogą liczyć na kolejne wzruszające chwile.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz